Güneşi Beklerken Oyuncuları Beyaz Show'a Konuk Oldu

Güneşi Beklerken'in oyuncuları Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz, dün akşam  (11 Ekim) Beyaz Şov'un yeni sezonunun ilk bölümüne konuk oldu.

Kanal D'nin bu yaz ekranlara kazandırdığı gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in oyuncuları Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz, dün akşam  (11 Ekim) Beyaz Şov'un yeni sezonunun ilk bölümüne konuk oldu. Eğlencenin ve kahkahanın bol olduğu 3 saat süren programda Fettah Can şarkıları ile renk kattı.

Programın bilinmeyenler bölümünden kesitler ise şöyle:
Kerem Bürsin:
26 yaşında. Türkiye'ye geçen sene geldi. Ama her yıl yaz tatili için Türkiye'ye geliyormuş. Babası Uluslararası bir şirkette çalıştığı için   10 aylıkken İskoçya'ya taşınmışlar. Sonra Endonezya'da 4-5 yıl kaldıktan sonra 2. sınıfa geçince Dubai'ye ordan da  Abu Dabi'ye yerleşmişler. Lise sona kadar Teksas'da yaşadı. Lise sonda tiyatroda oynadı ve Amerika'da Liseler arası Tiyatro yarışmasında "En İyi Oyuncu" ödülünü aldı. Madalyalı yüzücü. Meksika'da ilk filmi Sharktopus'u çekti. Ev arkadaşının ismi Batu. Kızlar konusunda çok seçici. Amerika'da görüştüğü biri ile aşırı seçiciliği yüzünden kendini onunda anlam veremediği bir şekilde geri çekmiş ama Türkiye'ye gelince pişman olmuş.Sarışınlara karşı zaafı var. Yapışkan tipleri sevmiyor. Gereksiz kıskançlıkları sevmiyor. Ayrıca 300 Spartalı 2 filmi için başrol seçilmiş fakat tanınmış bir kişi olmadığı için rol iptal olmuş.
Hande Doğandemir:
28 yaşında. Ankara Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu. Üniversiteye bitirince İstanbul'a gelip şansını denemek istemiş Hayatın hep olumsuz yanlarını düşünür. Aslında olumsuz biri ama bu huyundan vazgeçmeye çalışıyor. Takı ve elbise tasarlamayı seviyor. Küçükken evde civcivlere tasma takıp gezdirirmiş. Türkan Şoray hayranı. Küçükken dedesinin yanağı buruşuk olduğu için dedesini yanağını ütülemeye çalışmış. Kıvırcık saçları aileden geliyor. Dudakların da estetik yok.
Yağmur Tanrısevsin:
23 yaşında. Büyük bir hayvansever. Okulda erkekler kız arkadaşlarına laf atıyor diye erkekleri dövüyormuş. Ailesinin erkek çocuğu olmadığı için erkek gibi yetiştirilmiş. Küçükken bebekler yerine arabalar ve robotlarla oynarmış. Çocukken ablasının yattığı alttan tekmeleyince ranzanın altında kalmış.
İsmail Ege Şaşmaz
20 yaşında. Plastik Enjeksiyon Kalıp Teknisyeni.  Beş yaşındayken dayısını kaybetmiş. Manisalı. Dedesi Manisa'nın ünlü faytoncularından. Lisede kadınlar kahvesinde 4 yıl garsonluk yapmış. Bir ayda 50 TL ile geçinmek zorunda kalmış. İstanbul'a ilk geldiği yıllarda parasızlık yüzünden Avcılardan - Beylikdüzü'ne yürümüş. Kız arkadaşı ona yumurta diyormuş nedeni ise Ege: Egg'den çağrışım yaptığı için. Çizgi film izlemeye bayılıyor. Meyve salatasını güzel yapıyor. Jelibonu çok seviyor. Kız arkadaşı setten en çok kızları değil Kerem Bürsin'i kıskanıyormuş.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!