Elektronická evidence tržeb

Politik, který se chce zapojit do debaty o elektronické evidenci tržeb, je motivován několika vnějšími podněty. Může mít pocit a třeba i osobní zkušenost, že restauratéři jsou podvodníci a je potřeba jejich prostředí nějak narovnat, nebo si může myslet, že EET je dobrý způsob jak obecně vybrat mezi poddaným lidem více na daních pro stát, který tak může více utratit.

Pokračovat ve čtení „Elektronická evidence tržeb“

První pivní extraliga: Finále 2016, pivem roku je Březňák!

Dramatickou finálovou degustací včera vyvrcholil sedmý ročník První pivní extraligy, nezávislého spotřebitelského testu všech českých ležáků, které lze koupit v běžné obchodní síti. A vítězem se o jediný bod stal Březňák z pivovaru Velké Březno skupiny Heineken. Na stupně vítězů ho doprovodil na druhém místě přerovský Zubr (vítěz z roku 2010) a nošovický Radegast (vítěz z let 2013 a 2014).

Pokračovat ve čtení „První pivní extraliga: Finále 2016, pivem roku je Březňák!“

Koupil jsem si dámský parfém, to jsem neměl dělat!

Český internet se začíná znovu probouzet. Po kolikáté už?! Stav naší internetové populace opět roste. Počet připojených domácností se dynamicky zvyšuje a nejen pro mladé lidi je internet samozřejmou součástí životního stylu. Radost z toho mají jak poskytovatelé internetového připojení, tak logicky inzerenti a mediální agentury.

Pokračovat ve čtení „Koupil jsem si dámský parfém, to jsem neměl dělat!“