Ettevõtlike naiste mess

1.detsembril toimub Rakveres Rohuaia 12 ruumides järjekorras juba teine Ettevõtlike

Naiste Mess.

Kotli Maja kutsub näitusele "Võta näpust!"

Kõik huvilised on oodatud näituse „Võta näpust!“ avamisele reedel, 10. novembril 2017 kell 17.00 Väike-Maarja muuseumis.

Infopäev tootmisettevõtetele „Tootmislahendused täna ja tulevikus“

Kutsume  osalema Tööstuse 4.0 lahenduste ja praktiliste näidete tutvustusseminaril „Tootmislahendused täna ja tulevikus“, mis toimub 21. novembril kell 10.30 – 14.00 Lääne-Viru Maavalitsuse suures saalis, aadressil Kreutzwaldi 5 Rakvere.

Korralda oma sündmus Ühisnädalal

Viiendat aastat toimuv kodanikuühiskonna nädal – Ühisnädal – tuleb ka sel aastal. Novembri lõpus, kodanikupäeva lähistel aset leidev Ühisnädal ootab kõiki ühendusi, kogukondi, ettevõtteid ja ärksaid inimesi korraldama sel nädalal sündmusi, et väärtustada üheskoos kodanikuaktiivust ja isetegemist ning tutvustada kogukonnale oma tegemisi.

Avanes KÜSKi arenguhüppe taotlusvoor ning vooru infopäev+koolitus Rakveres

KÜSK on välja kuulutanud esimese 2018. a arenguhüppe taotlusvooru​ ning taotluste esitamise tähtaeg on ​​11. jaanuar 2018. Arenguhüppe taotlusvooru infopäev ja minikoolitus toimub 30. oktoobril Rakveres Aqva Hotel&Spa seminarisaalis Rooma II.

Algas kandidaatide esitamine tunnuskirjadele "Sädeinimene" ja "Sädeorganisatsioon" 2017

Tunnuskirjadele "Sädeinimene" ja "Sädeorganisatsioon" 2017 saab kandidaate esitada 27. september - 27. oktoober.

Ootame koolinoorte tulevikunägemusi teemal "Mina, ettevõtja/firmajuht, aastal 2037"

Lääne-Virumaa Arenduskeskus kutsub sellel aastal Ettevõtlusnädalast osa saama ka kõige nooremaid kooliõpilasi. Kutsume üles 1.-4.klasside ja 5.-8.klasside õpilasi esitama oma tulevikunägemusi filmide ja vlogide kujul teemal "Mina, ettevõtja/firmajuht, aastal 2037". 

Sotsiaalse ettevõtluse konverents „Kuidas müüa positiivseid muutusi?“

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik korraldab sotsiaalse ettevõtluse valdkonna praktikutele, mõjutajatele ja aktiivsetele huvilistele sügiskonverentsi “Kuidas müüa positiivseid muutuseid?” 28. septembril algusega kell 10.00 Tallinnas, Euroopa hotellis (Paadi 5).

Registreerumine EMSL digitöötubadesse on alanud

Sellest sügisest korraldab vabaühenduste liit (EMSL) praktilisi veebiseminari vormis töötubasid, et vabaühendused digioskustes – arvutiprogrammide ja nutirakenduste kasutamises – pädevamaks saaksid ning liikmetele lisanduks kindlust uusi oskusi oma igapäevatöösse põimida. Esimene veebiseminar, milles juhendame, kuidas suhelda e-keskkonnas vabaühenduste ühe olulisma partneri – riigiga -, toimub 21. septembril kell 15.30-17.00.

EAS koostöös Marketingi Instituudiga kutsub ekspordiga tegelevaid ettevõtteid koolitustele

EAS koostöös Marketingi Instituudiga kutsub ekspordiga tegelevate ja ekporti plaanivate ettevõtete esindajaid osalema EASi koolitustel. Koolitused algavad septembris ning toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus. Registreeri kohe ja õpi Eesti tippkoolitajatelt ja praktikutelt, kuidas oma ettevõtet kasvatada!