Restaurace a terasa

Restaurace a terasa

Originální interiér, česká i mezinárodní kuchyně, příjemná a profesionální obsluha, výhled na zámecké panorama a krumlovskou věž" Originální interiér restaurace vychází z elegance a tradice gotického stylu, což je jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově. Restauace je zaměřena na klasickou českou ale i mezinárodní kuchyni, její nabídka obsahuje také např. speciality z mořských plodů jako kalamari atd. Dále bychom Vám rádi nabídli pestrý výběr salátů, předkrmů, polévek a vynikajících dezertů, k tomu si můžete vybrat ze 4 druhů piva, o které obzvláště dobře pečujeme nebo z pestré nabídky vín, alkoholických a nealkoholických nápojů.

 

Kapacita hotelové restaurace, která nabízí své služby po celý rok je 92 míst. V letní sezóně lze využít také kapacitu zastřešené terasy se 110 místy, z které je ojedinělý výhled na zámecké panorama a Krumlovskou věž.

 

Služby

Profesionální a příjemná obsluha, hovořící třemi světovými jazyky, ráda vyhoví všem přáním svých zákazníků. Zajišťujeme kompletní cateringové služby - pořádání rautů, banketů, firemních oslav a podobné akce . Restaurace je vhodná pro stravování hromadných zájezdů a skupin.Nabízíme výběr ze skupinových menu, zájezdy jsme schopni obsloužit ve velice krátkém čase.

 

Český Krumlov je romantické a ideální místo , ke konání svateb, nabízíme Vám uspořádaní vyjímečnou svatební hostinu i svatební noc . S naším zkušeným týmem pro Vás rádi navrhneme a zajistíme kompletní svatební tabuli včetně výzdoby, rautu, párty a jiné... Vše rádi přizpůsobíme Vašim představám, aby se návštěva v naší restauraci a hotelu stala proVás neopakopatelným zážitkem.

 

 

 

Hotel Barbora - Český Krumlov