Autory třetí Mafie postihlo propouštění
Napsal 17.02.  
Vývojářské studio Hangar 13, které stojí za rozporuplně přijatou třetí Mafií, propouští. Zdroje blízké serveru Kotaku navíc tvrdí, že přišla o práci značná část zaměstnanců. Zredukování týmu po dokončení jednoho projektu sice není u herních firem ničím výjimečným, ale v případě Hangar 13 k němu dochází už poměrně dlouhou dobu po dokončení Mafie III...
Stahujte zdarma Dungeons 2
Napsal 16.02.  
Tentokráte je řeč o platformě GOG, takže jestli máte k dispozici nějaké to PC, určitě byste měli zbystřit. Po bitce King of Fighters 2002, která byla k mání zdarma počátkem týdne, si tak můžete přijít k povedené strategii Dungeons 2. V souvislosti s tímto pozitivním překvapením stojí jistě za zmínku, že za mrzký peníz lze zároveň pořídit i veškerá vydaná DL...
Swery oznamuje svoju ďalšiu hru, tentokrát bez prosieb o peniaze
Napsal 16.02.  
Pred pár týždňami som vás s nadšením informoval o dátume spustenia Kickstarter kampane pre veľký projekt veľkého muža nezávislej scény. Hidetaka “SWERY65” Suehiro (autor Deadly Premonition a D4) totižto chystá originálnu zmes žánrov pod značkou The Good Life, a bude tlačiť na naše city (čítaj ako peňaženky) s maximálnym nasadením. Jeho štúdio White Owls Inc....
Mitsurugi si už leští katanu, sledujte jeho špeciálny trailer
Napsal 16.02.  
Nová časť série SoulCalibur je takým menším splneným snom pre každého milovníka klasických legiend v žánre bojoviek, čoho si je Namco ako producent opäť dobre vedomé, a aj preto v prístupe k potencionálnemu zákazníkovi vyťahuje aktuálne ostrý argument. Postava Mitsurugi patrí neodmysliteľne k celému Souls univerzu a preto sa jeho prítomnosť v blížiacej sa šestk...
SONY začala poskytovať FBI dáta z PlayStation 4
Napsal 15.02.  
V zámorí to zase vrie a ja sa nestačím diviť, koľko stredoškolákov sa stále nevie zmieriť s faktom, že jedinou cestou ako potlačiť svoju pubertálnu horkosť je zájsť si na jedno orosené. V tieni smútku a kondolencií s ďalšou vystrieľanou školou, sa snažím len zmierniť moje pohoršenie nad touto spoločnosťou trápnym humorom, keďže inak to ja osobne totižto neviem. ...
170 odběratelů
16.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Popravde 80% je az az. Kdyby hra byla vylestena (polished) klidne bych miril na ..
16.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Já nerad podpořil i Vávru. Má ze středovělu jak hru, tak názory.
16.2. > Monster Hunter World - recenze > Pro hrace nepolibene MH je to dobra hra. Ja jako fanousek serie MH ji prijimam s..
15.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Díky za feedback, před recenzí jsem hru hrál cca 25 hodin což není úplně málo, s..
15.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Hru jsem zatím nehrál, čekám na recenze a případné patche. Tahle recenze je ale ..
14.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Nejhorší je že hra dost často spadne na plochu, a když přijdete například o hodi..
14.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Je potřeba si uvědomit, že 81 je hodně nadprůměrné skóre a titul je potřeba srov..
14.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > To je těžký, čtenář výše se zase naopak stěžuje, že recenze je až moc kritická. ..
14.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > kolikrát mám pocit, že asi hraju jinou hru než ostatní, ale já ještě nic tak zab..
14.2. > Kingdom Come: Deliverance - recenze > Nebusit
DALŠÍ

CGwillWin