Vizyonumuz

Çağdaş, değişime ve öğrenmeye açık, dinamik yapımızla firmamızın sektörde sürekliliğini sağlamak en temel hedefimizdir. Bu bağlamda Doğuş Paslanmaz vizyonuna ulaşmak için sektöre hizmet sunmaktadır.
Devamı

Güvenirlik

Güven, kalite ve ekonomiklik prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak ilerlemek en büyük uğraşımızdır. Doğuş Paslanmaz kısa sürede yüksek kazanç yerine uzun vadede güveni önemsemektedir.
Devamı

Kalite

Çok iyi mekanik ve sürtünmeye dayanıklığına sahip, serfitikalı paslanmaz çelik ürünleri ile hizmetinizdeyiz. Doğuş Paslanmaz sürtünmeye dayanıklığına sahip, serfitikalı paslanmaz çelik ürünleri satışı yapmaktadır.
Devamı

Doğuş Paslanmaz

Firmamız AISI normlarında 304 - 316 - 310 - 321 - 430 kalite çeşitli kalınlık ve ebatlarda paslanmaz sacı stoklarında bulundurmakla birlikte Boru Profil ürünleriyle tam çeşit hizmet vermektedir.

Firmamız AISI normlarında 304 - 316 - 310 - 321 - 430 kalite çeşitli kalınlık ve ebatlarda paslanmaz sacı stoklarında bulundurmakla birlikte Boru Profil ürünleriyle tam çeşit hizmet vermektedir. Standart ebatların yanı sıra, istenilen ölçü ve miktarda dilme, boy kesme, taşlama 4N-3N-SB-PVC işlemleri yaparak müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirmektedir.

Paslanmaz çelikler, bileşimlerinde en az %11 krom içeren bir çelik ailesidir. Bu çeliklerin yüksek korozyon dayanımını sağlayan asıl unsur; yüzeye kuvvetle tutunmuş, yoğun, sünek, çok ince ve saydam bir oksit tabakasının varlığıdır. Çok ince olan bu amorf tabaka sayesinde paslanmaz çelikler, kimyasal reaksiyonlarda pasif davranarak korozyona karşı dayanım kazanırlar. Söz konusu oksit tabakası, oksijen bulunan ortamlarda oluşur ve dış etkilerle (kesme, aşınma, talaşlı imalat, vb.) bozulsa dahi kendini onararak eski özelliğine tekrar kavuşur.

Bilgi Bankası & Duyurular

  
DÖVİZ KURLARI
  $ USD Alış
le>Sayfa G  TL  
  € Euro Alış
le>Sayfa Go  TL  
  $ USD Satış
ntulenemed  TL  
  € Euro Satış
ntulenemedi  TL  
Döviz kurları İMKB'den alınmaktadır ve her dakika güncellenmektedir.