طراحی سایت در تبریز

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مرجع راهنمایی

  • چگونه سفارش دهیم؟
  • چگونه هدف خود را انتخاب کنیم؟
  • چه کسانی بیشترین استفاده از ایمیل را دارند؟
  • چگونه متن ایمیل خود را تدوین کنیم؟
ارسال ایمیل گروهی

در این روش از ارسال شما گروه های خاص خود را تا 10 گروه شغلی انتخاب می کنید و سپس اقدام به ارسال ایمیل می کنید. هزینه این پنل برای یک بار ارسال 100 هزار تومان می باشد و شما قادر هستید در این روش برای ارسال های خود خروجی بگیرید.

سفارش سرویس

ارسال ایمیل به 5 میلیون کاربر

در این روش شما به 5 میلیون از بانک اطلاعاتی ما ایمیل ارسال می کنید. هزینه یکبار استفاده این نوع ارسال 300 هزار تومان می باشد و شما قادر خواهید بود تا تبلیغات خود را به 5 میلیون کاربر تحت وب نمایش دهید و از آمار ارسال گزارش بگیرید.

سفارش سرویس

ارسال ایمیل هدفمند

در این روش شما افراد مورد هدف خود را بر اساس جنسیت ،سن ،سطح تحصیلات و مناطق جغرافیایی انتخاب می کنید و فقط به اهداف از پیش تعریف شده خود ارسال می کنید. هزینه ارسال در این نوع از ارسال ایمیل برای یکبار 80 هزار تومان می باشد.

سفارش سرویس

درباره تبلیغات از طریق ایمیل

امروزه با گسترش سایت های اینترنتی زمینه مناسب برای معرفی خود به دیگران مهیا شده است و در این میان استفاده تجاری از اینترنت کاملا محسوس است. بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی ، محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه اینترنت به دیگران معرفی می کنند و هر شرکت بنابه تجارب و آگاهی خود در زمینه اینترنت در این میدان نقش خود را ایفا می کند. یکی از نیازهای سایت های تجاریتبلیغات و یا به عبارتی دیگر معرفی محصول و خدمت خود به دیگران است. تبلیغات در اینترنت به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از موثر ترین آنها ایمیل مارکتینگ می باشد. ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل تبلیغاتی به هزاران مخاطب اینترنتی فعال و این یعنی معرفی محصول خود به هزاران کاربر فعال اینترنتی. از مشخصات بارز تبلیغات به وسیله ارسال ایمیل تبلیغاتی، آسان بودن ، کم هزینه بودن و پربازده بودن نسبت به سایر روش های تبلیغات است. شما مشخصات کالای خود را از طریق ایمیل به کاربر ارسال کرده و کاربر با مشاهده آن با محصول شما آشنا می شود و به این طریق می توانید در عرصه فعالیت های تجاری اینترنت از دیگر فعالان عقب نمانید.

درباره ایمیل مارکتینگ