Aktuality ve světě bytového interiéru a designu

Otevíráme 20. srpna novou prodejnu.

Interier, design

Adresa: Sokolská 420, 760 01 Zlín

Alternativní obsah, třeba obrázek nebo .

Stylové interiéry
Interiér studio Zlín MARKHOME s.r.o.

Zařizujete si byt či dům a chcete mít stylový design nábytek? Navštivte interiér studio MARKHOME s.r.o. ve Zlíně. V oblasti návrhů a realizace interiérů máme dlouholeté zkušeností. 

V našem designovém studiu pracuje tým zkušených pracovníků, kteří Vám rádi poradí s výběrem designového nábytku a vhodných doplňků a materiálů pro Váš interiér. Každý jsme jedineční a máme svůj osobní styl. Pomůžeme Vám vytvořit prostředí, ve kterém si odpočinete a budete se cítit příjemně.

 

Bytový design:

Interiérové studio MARKHOME s.r.o. kompletní zpracování návrhu interiéru pro Váš dům, byt či kancelář včetně následné realizace.

  • návrh interiéru
  • 3D vizualizace
  • konzultace s interiérovým architektem
  • realizace interiéru

V oblasti interiérového designu je veliká konkurence, proto neustále sledujeme nejnovější trendy, technologie a použité materiály, abychom zákazníkům neustále nabízeli nejvyšší možnou kvalitu. Důkazem kvality služeb našeho design studia jsou desítky spokojených zákazníků, kteří již bydlí v moderním a funkčním domově.

bytový design

Výhody realizace u nás

Vytvoříme Vám návrh interiéru, který Vás nezavazuje k následné realizaci u naší společnosti.

Veškeré detaily až po konečné předání se odehrávají na jednom místě. Zaměření, návrh, konečná výroba, jednání s dodavateli externích prvků je pouze společná práce našeho realizačního týmu. Samozřejmě probíhá za Vaší spoluúčasti. Pokud se jedná o větší projekt, odpadá zde nepříjemná komunikace, běhání a zařizováni. U nás v našem centru rozebereme v příjemném prostředí Vaše plány.

Chceme vytvořit Váš životní prostor, kde se budete hlavně Vy cítit dobře. Snažíme se docílit maximální spokojenosti obou stran bez jakéhokoli vnucování našich představ. Naše dlouholeté zkušenosti s realizacemi nás staví do pozice, kdy dokážeme určitě předložit skvělé nápady, perfektně poradit, ukázat nové trendy a inovace. Ať už jde o moderní, rustikální či jiný styl interiéru. Jak se rozhodnete, je na Vás.

Podívejte se na více informací o službách interiér studia MARKHOME >>>