kontakt@kancelariamokotow.pl Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Sikorska - Gałecka Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Sikorska - Gałecka | Mokotów Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Sikorska - Gałecka | Mokotów
Cybernetyki 7C/29 Warszawa 02-677
+48 668 180 421
kontakt@kancelariamokotow.pl Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Sikorska - Gałecka | Mokotów Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Sikorska - Gałecka | Mokotów
5 stars - based on 1 reviews
od 100
Cybernetyki 7C/29 Warszawa 02-677
+48 668 180 421 PLN Hours: Mo-Sn 06:00-22:00

Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Sikorskiej – Gałeckiej to prężnie i dynamicznie rozwijająca się Kancelaria Prawna mieszcząca się w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Naszym priorytetem jest rozwiązanie Twojego problemu. Identyfikujemy się z potrzebami każdego klienta. Pragniemy nieść pomoc ludziom borykającym się na co dzień z problemami natury prawnej. Świadczymy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prawnych i osób fizycznych. Prowadzimy sprawy rozwodowe, świadczymy kompleksową pomoc prawną w zakresie kwestii związanych z rozwiązaniem małżeństwa. Nasza Kancelaria zapewnia Państwu profesjonalne porady prawne w zakresie: prawa zamówień publicznych, prawa pracy (indywidualnego i zbiorowego), prawa rodzinnego i wielu innych.

Kancelaria radców prawnych posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu zapewni Państwu profesjonalną i skuteczną obsługę. Radca prawny Kancelarii posiada wysokie kwalifikacje, zdobyte w wyniku świadczenia obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż. Oferujemy klientom wszechstronną pomoc z wielu gałęzi prawa. Współpracując z nami otrzymują Państwo gwarancję: indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z klientów, fachowe doradztwo przy podejmowaniu decyzji, jasne zasady współpracy, terminowość, skuteczność i wiele innych.
Przywiązujemy dużą wagę do stałego kontaktu z klientem oraz do pełnej dyspozycyjności przy wykonywaniu usług prawnych.

Co nas wyróżnia?
DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa rodzinnego, prawa zamówień publicznych i prawa pracy.
LOKALIZACJA

Kancelaria mieści się w Warszawie w dzielnicy Mokotów przy ulicy Cybernetyki 7C, lokal numer 29.
PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Prawo jest naszą codziennością i zarazem pasją, którą chcemy się dzielić.
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Kancelaria Radcy Prawnego Mokotów dołoży wszelkich starań, aby sprawa zakończyła się jak najszybciej i z najlepszym rezultatem dla klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego rozwiąże każdy Twój problem prawny!

PORADY I OPINIE PRAWNE
Setki udzielonych porad prawnych, konsultacji i sporządzonych opinii prawnych.

LATA DOŚWIADCZENIA
10 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w charakterze prawnika obsługującego podmioty gospodarcze

DZIEDZINY

  • prawo zamówień publicznych
  • prawo cywilne
  • prawo handlowe
  • prawo pracy
  • prawo rodzinne

Aktualności

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami z dziedziny prawa.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, a nasz radca prawny skontaktuje się z Tobą, aby udzielić Ci profesjonalnej pomocy i porady prawnej.