Kolik si můžete půjčit

  • Bez zástavy až 600 000 Kč na 10 let. Se zástavou nemovitostí až 10 mil. Kč - podnikatelé až 50 mil. Kč se splatností 20 let.

Proč půjčku od nás

  • Velmi nízká splátka s RPSN od 6,06% ročně. Jde to i bez placení jakýchkoliv poplatků za sjednání, vedení či předčasné splacení.

Kdo může zažádat

  • Všichni občané i problémoví, kteří jsou bonitní a mají na úhradu svých splátek. Podnikatelé i bez doložení příjmů na podnikatelský záměr.

Až 33% úroků zpět

  • Za hrazení splátek v termínu ušetříte až 33% na úrocích. Za 20 let můžete ušetřit až 1 440 000 Kč na splátkách u 3 mil. úvěru.

Kalkulačka nebankovní konsolidace

Nízká splátka a férové podmínky

Nejvýhodnější finanční produkt je ten, který vám nabídne nejlevnější splátku a férové podmínky. Naše nebankovní půjčky a hypotéky pro problémové klienty můžete získat i se záznamem v registrech dlužníků. Díky nízkému RPSN, které začíná na 6,06% ročně, získáte velmi nízkou splátku srovnatelnou se splátkou v bance.


Půjčka pro problémové klienty i bez poplatku a zástavy

Hledáte nejlevnější a zároveň nejvýhodnější půjčku, která se přizpůsobí vašim potřebám a finančním možnostem? Vyberte si půjčku z naší nabídky přesně podle vašich představ! Také pro vás, kteří jste pro banku problémoví a máte dluhy po splatnosti, záznamy v registrech nebo již nařízené exekuce, máme vhodné produkty.

Jde to i bez ručení nemovitostí

Hitem roku 2018 je nebankovní rychlá půjčka s nízkou splátkou, kterou můžete použít ke konsolidaci svých dosavadních půjček. Půjčit si můžete až neuvěřitelných 600 000 Kč bez ručení nemovitosti, jakéhokoliv poplatku a souhlasu manžela! Peníze můžete získat i v případě, kdy jste měli v minulosti problémy se splácením. Každá žádost je posuzovaná individuálně.

Nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí

Od částky 600 000 Kč až do 50 000 000 Kč vyžadujeme ručení nemovitostí. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo vlastnictví jiné osoby. Nemovitost může být také problémová, zatížená zástavou od jiného věřitele, bankovní hypotékou, nařízenou exekucí nebo dražbou!

Půjčka i se zápisem v registru dlužníků či registru exekucí

Půjčku bez posouzení registru dlužníků od 1.12.2016 již nelze získat. Od tohoto data začal platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který ukládá VŠEM bankovním a nebankovním společnostem povinně nahlížet do úvěrových registrů dlužníků. Hledáte-li produkt „bez registru”, nezoufejte. I zde jsme vám připraveni pomoci. Nebankovní půjčka pro problémové klienty nebo půjčka na vyplacení exekucí jsou produkty, u kterých nevadí záznamy v registrech dlužníků a ani nařízené exekuce. Každá žádost se posuzuje individuálně a pro schválení financí je důležitá vaše bonita, tedy schopnost splácet půjčku.

Co vám nabídneme

Osobitý přístup ke každému žadateli s individuálním posouzením každé žádosti. Také se záznamy v registrech můžete získat nebankovní půjčku pro problémové klienty s nízkou splátkou, a to i bez jakéhokoliv poplatku za vyřízení, vedení nebo její předčasné doplacení.

Mám zájem o půjčku