Zubní laboratoř v Ostravě

 
BHM dent a labor - partner pro váš úsměv +420 597 454 336 nebo nás kontaktujte
 
Chcete nechat pro své pacienty vyrobit kvalitní zubní náhradu? Obraťte se na BHM dent a labor. s.r.o. sídlící v Hornické poliklinice v Ostravě. Vyzkoušejte námi vyrobené fixní náhrady digitální technologií CAD/CAM. Spolupracujeme se zubními lékaři a techniky především z Ostravy, ale i z celé České republiky.

Naše nabídka zubních náhrad.

BHM dent a labor. s.r.o. byla zapsána v obchodním rejstříku 30. března 1994 a je přímou nástupkyní bývalé zubní laboratoře Hornické polikliniky. Během let prošla mnoha změnami a v současné době se vyprofilovala do středně velké zubní laboratoře se šesti laborantkami a jedním stomatologem. Stále investujeme do nových přístrojů, materiálů a školení, abychom udrželi krok s moderní stomatologií.

Proto jsme schopni nabídnout kromě standardních výrobků fixní a snímací protetiky také metalokeramiku, celokeramiku, zásuvné spoje pružné protézy DEFLEX, tvarované fólie ERKODENT. Pro naši práci využíváme technologií CAD/CAM, což nám umožňuje vyhovět požadavkům na přesnost a kvalitu našich výrobků. Tuto technologii nabízíme jako službu i našim kolegům v ostatních laboratořích.

Naším krédem je spokojený úsměv našich zákazníků i pacientů. A mým krédem je navíc i spokojenost zaměstnanců.

Marcela Havlásková

jednatelka společnosti