למה CLIMAX

למרות שכולנו עובדים קשה עבור כספנו, כשזה מגיע להתנהלות פיננסית – לשפה המקצועית, לריבוי המוצרים והחברות בשוק ולאותיות הקטנות עליהן אנו חותמים – רוב רובנו הולכים לאיבוד. אנו מנסים להבין, אך מתייאשים ומשמרים את המצב הקיים בו אנו משלמים יותר ומקבלים פחות ממה שאנו יכולים וצריכים לקבל.

תמונת שותפים

CLIMAX הוקמה במטרה לעשות לך סדר ושכל ולעזור לך לשנות את המציאות הקיימת ולהתחיל להרוויח את המקסימום במינימום זמן ומאמץ, המודל שלנו מושתת על העקרונות הבאים:

  • ניסיון ומקצועיות- חברת CLIMAX הוקמה  ע"י תומר בייזר, אלירן פלג ורז סלהוב, מנהלים בכירים לשעבר בחברות מובילות בשוק ההון הישראלי,בעלי הבנה עמוקה של העולמות והמוצרים הפיננסים השונים, ניסיון רב בעבודה מול לקוחות. בעלי רישיונות מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך ובעלי תארים אקדמיים בכלכלה ומנהל עסקים.

    חברת CLIMAX מעבירה הרצאות לפורשים בשיתוף עם ארגון א.ח.ר במגוון חברות מובילות במשק הישראלי, כגון טבע, רכבת ישראל, מפעלי ים המלח, בזק, נמלי ישראל ועוד. כיום אנו גאים ללוות אלפי לקוחות להתנהלות פיננסית נכונה וטובה יותר.

  • אמינות- CLIMAX היא חברה עצמאית ובלתי תלויה, במציאות בה רוב החברות בבעלות אחד היצרנים עובדה זו משרתת את האג'דנה שלך בתור לקוח בצורה הטובה ביותר, אנו עובדים עם כל הגופים הפיננסיים המובילים בישראל, תומכים את ההמלצות שלנו באמצעות מחקרים אובייקטייבים וחיצוניים ומבצעים בנוסף כמו מחקרים עצמאיים במטרה למצוא עבור לקוחותינו את הפתרונות הטובים והמשתלמים ביותר עבורם.

  • סל פתרונות מקיף- CLIMAX היא one stop shop- כתובת אחת עבור כל הצרכים הפיננסיים שלך. באתר ניתן למצוא הסברים רחבים על המוצרים והשירותים הנרחבים שאנו מציעים ללקוחותינו.

  • יחס אישי- בשיחת טלפון או בפגישה אישית ללא מחויבות או עלות נשמח להכיר אותך, את משפחתך, את החלומות והצרכים שלך ונדע להתאים את הפתרונות הנכונים עבורך, בעזרת המוצרים הנכונים והגופים המקצועיים ביותר.

  • ליווי ובקרה לאורך זמן- מטרתינו היא לספק ללקוחותינו ליווי פיננסי נכון ומקצועי בתקופות השונות בחיים, תוך התחשבות בתנאי השוק והרגולציה המשתנים תדיר.