Chřibská - Penzion Adri

Penzion Adri Schönfeld

 Apartmány Adri 

Národní Park-České Švýcarsko a CHráněnná Krajinná Oblast-Lužické hory

Chřibská-Krásné Pole

Ubytování v apartmánech na rozhraní Českého Švýcarska a Lužických hor 

Pronajímáme apartmány s vlastní kuchyňkou, koupelnou a společenskou místností,zahradou,dětským koutkem s bazénem a parkovištěm v uzavřeném areálu.

                                            celková kapacita penzionu je 13 lůžek a 4 přistýlky.

 Poskytujeme kvalitní a levné ubytování s možností rezervace celého objektu.

                   video prezentace:  https://www.youtube.com/watch?v=nrPiHulGsrU

 

 Apartmány jsou vybaveny TV+sat,Wifi,vlastní vybavenou kuchyňkou, koupelnou s vanou,nebo sprchou a toaletou.Povlečení a ručníky samozřejmostí.

Součástí penzionu je i společenská místnostvenkovní vyhřívaný bazén, dětské hřiště, uzavřené parkoviště, velká zahrada s rybníčkem a betonový plácek vhodný pro zahradní párty,tanec,aerobik,nebo taky pro malé svatby či oslavy narozenin.

Tato oblast je cykloturistický a turistický ráj.České Švýcarsko v srdci pískovcových skal Vás okouzlí nejednou památkou. Můžete navštívit nedalekou Pravčickou Bránu nebo nejznámější památku Dolský mlýn - místo s neobyčejnou atmosférou. 

 

 

 

Jsou zde značené turistické a cykloturistické trasy,možnost rybaření a houbaření.Pro děti zde máme dětské hřiště s trampolínou, houpačky, pískoviště, klouzačky a venkovní bazén.Pro dospělé jsou v okolí tenisové kurty, jízdárna, přírodní koupaliště a spousta přírodních památek včetně nádherné nedotčené přírody Národního parku.U nás na zahradě mohou dětičky opékat buřty a třeba stanovat za teplých nocí.

Vyberte si apartmán z naší foto galerie apartmánů podle svého vkusu a včas si ho, rezervujte kapacita je omezená!!! 

Společenská místnost je vhodná na oslavy narozenin malé svatby nebo jenom k příjemnému posezení s přáteli u krbových kamen. Zahrada s betonovým pláckem je vhodná na zahradní párty. Restaurace,smíšené zboží a potraviny jsou vzdálené 200m od penzionu.Doporučuji si Naše stránky důkladně prohlédnout a vybrat si jeden z našich apartmánů, nezapomeňte si také prohlédnout společenskou místnost a okolí. Stojí to za to!!!                    

                  NOVINKA  VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA NAŠEHO PENZIONU A APARTMÁNŮ NA mapách Google

 

 

Let čmeláka -ptačí perspektiva


GPS     50°51'4.387"N, 14°30'10.771"E


ZDE NÁS NAJDETE na rozhraní NP České Švýcarsko a CHKO Lužické hory

Najdete nás na mapy.cz