Vítejte na stránkách počítačové-poradenství.cz, kde najdete řešení na všechny vaše problémy s IT. Případně se můžete prokliknout na sesterský fotografický web zaměřený na ART photography a focení na zakázku všeho, co stojí za zaznamenání.

CLOUDOVÉ SLUŽBY


Chcete mít všechna svá data v bezpečí, přístupná na všech vašich zařízeních i pomocí internetu odkudkoliv na světě? Nechcete se starat o zálohování? U našich cloudových služeb nabízíme několik tarifů podle velikosti a služeb nebo jako vždy řešení na míru přímo vašim potřebám.
[více]

PP CLOUD


Pro zabezpečené přihlášení do PP Cloudu klikněte sem. Při prvním přístupu je nutné přijmout nabízený certifikát i přes různá varování v prohlížečích. Vše je kompletně bezpečné.

APPLE PORADENSTVÍ


Specializuji se na produkty firmy Apple, se kterými mám dlouholeté zkušenosti. Nabízím tedy kompletní poradenství ohledně hardwaru, softwaru a služeb od této firmy včetně možnosti školení jednotlivců i skupin. [více]


SPRÁVA IT A PC PORADENSTVÍ


Outsourcovat vaše IT se vám vyplatí. Plaťte skutečně jen tolik, kolik je nezbytně nutné. Spravuji celé sítě, servery i klientské počítače včetně veškeré infrastruktury a zabezpečení dat. Navrhuji bezpečnostní strategie pro práci s citlivými firemními daty, disaster plány (zálohování, obnova dat a provoz klíčové infrastruktury). Rozvoj stávající sítě, plán rozvoje dle potřeb zákazníka. Vytvoření logické struktury a centralizace firemních dat. [více]


ANTIVIROVÁ A INTERNETOVÁ OCHRANA


Spolupracuji se společností ESET, která už dlouhá léta vyvíjí antivirový systém a komplexní balík zabezpečení. Technologie jako žádná jiná. Virus Bulletin, nezávislá testovací organizace, testuje antivirová řešení od roku 1998 a uděluje ocenění VB100, které je v antivirovém průmyslu považováno za známku vysoké kvality. ESET jako jediný ze všech výrobců pravidelně získává VB100 již 18 let za sebou. Pro více informací použijte kontaktní formulář.

KONTAKT