Ücretsiz Muayene Randevusu Alın

Formu doldurun! Burun, dudak ve diğer dolgu fiyatları hakkında bilgi alın

veya formu doldurun, sizi arayalım…

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu, insan vücudunda doğal olarak bulunan ve suyu hapseden hyaluronik asitin enjekte edilmesi ile uygulanır. Klinik veya muayenehane ortamında plastik cerrah tarafından uygulanır.

Dudak dolgusunun amacı nedir?

  • Dolgunlaştırma
  • Şekil verme
  • Kontür düzeltme
  • Asimetrik düzeltme
  • Dudak sarkmasını önleme
  • Dudak üzerindeki ince çizgileri yok etme

Dolgu Süresi Ne Kadar?

Ortalama yarım saatte tamamlanmış olur.

Dudak Dolgusu Sonrası?

Ortalama 2-3 saat hiçbirşey yiyip içmemek gerekir.

Dudak dolgusu sonrası ödem  ve şişlik  olur mu?
Çok kısa süreli şişlik olabilir, bunun sebebi iğne giriş alanları olmasıdır. 2-3 gün içerisinde normale döner.

Dudak dolgusu kalıcı mı?
Dudak dolgusu, dudağa zarar vermemek için doğal malzemeden yapılır. Bu sebeple vücut zamanla sindirmektedir. Ortalama 6 ayda bir teklarlanmalıdır. 2 veya 3 tekrardan sonra kalıcılığı artmaktadır.

çene dolgusu
Dolgu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgusu başta olmak üzere, burun dolgusu, çene dolgusu, elmacık kemiği dolgusu ve yanak dolgusu gibi çeşitleri vardır. En popüler olanları ise dudak ve burun dolgusudur. Burun dolgusunda ameliyatsız estetik çözümü olarak burun eğriliği ve burun kemeri sorunlarında düzleştirme işlemi için dolgu uygulanabilir.

Çene Dolgusu Nedir?

Çene dolgusu, anatomik olarak çenenin geride olması durumlarında kişi bu görünümden rahatsızsa uygulanabilir. Böylece çene ileriye doğru alınmış gibi görünür.

Elmacık Kemiği Dolgusu Nedir?

Elmacık kemiği dolgusu dolgun ve doğal gönünümlü bir yüz hatlarına sahip olmak için yapılan bir uygulamadır. Daha çok yüz hatlarını ortaya çıkartmak amacı ile uygulanır.

burun dolgusu

Burun dolgusu, burun estetiği ameliyatı olmak istemeyen ve sadece ufak bir dokunuşla hastanın istediği görünüme kavuşmak için uygulanan dolgu uygulamasıdır.

Dolgu ile kemer çıkıntısının üst kısmı doldurularak düz bir görünüm sağlanmaktadır. Böylece burun estetik olarak doğal görünmekle beraber ameliyat olmadan sonuç alınabilmektedir.

Burun dolgusunda vücuda zararsız dolgular kullanılır. Ortalama 6 ayda bir yenilenmelidir. Daha sonra ise 2-3 defa uygulandığında kalıcılık oranı çok yüksektir.

Burun dolgusu ortalama 20 dakika içinde tamamlanır ve hemen sosyal hayata dönüş sağlar. Burun dolgusu fiyatları için formu doldurabilir veya hemen arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çene Dolgusu Ümraniye

Çene dolgusu, günümüzde ameliyatsız estetik alanında en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Hollywood starlarının bu yöntemi tercih etmeye başlamasıyla hızla tüm dünyaya yayılmış ve çok başarılı sonuçlar alınmıştır. Çene bölgesine küçük dokunuşlarla yapılan bu uygulama, yüze genç bir görünüm verir. Her estetik uygulamasında olduğu gibi çene dolgusunu da abartmadan yapmak gerekir ki, doğal görünümle en güzel Detaylı Bilgi...

Üsküdar'da Burun ve Dudak Dolgusu

Ameliyatsız dolgu uygulamaları arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri burun dolgusu uygulamasıdır. Ameliyatsız burun estetiği de denen bu uygulama klinik ortamında, yaklaşık 20 dakikalık bir sürede tamamlanır. Ameliyatlı burun estetiği tercih edecekler bile, ameliyat öncesi görüntüyü görmek adına burun dolgusunu tercih edebilir. Böylelikle yüzüne yakışan burnu ameliyat öncesi kullanma avantajı olur. Kullanılan dolgu malzemesinin Detaylı Bilgi...

Dudak Dolgusu Sonrası

Dudak dolgusu çok kısa sürede uygulanabilen bir dolgu uygulamasıdır. Dudak içerisine doğal ve vücut ile tepkimeye girmeyen dolgu malzemesi enjekte edilerek uygulanır. Sonrasında ise maksimum 1-2 gün hafif şişlik olması normaldir. Daha sonra ise bu şişlik inerek dudak son halini almaktadır. Dudak Dolgusu Ömrü Ne Kadardır? Dudak dolgusu ortalama 12-18 ay arasında etkinliğini korumaktadır. Daha Detaylı Bilgi...

Juvederm Dudak Dolgusu

Juvederm, dudak dolgusunda en uzun etki sağlayan ve en doğal dolgu malzemesidir. Toplamda 12-18 ay arasında kalıcılığı vardır ve uygulama esnasında komplikasyon oluşturmaz. Fiyat olarak da kalıcılığına oranla en uygun üründür. Dudak dolgusu uygulamasında en çok tercih ettiğimiz Juvederm dudak dolgusu için Ataşehir'deki kliniğimizi ziyaret edebilrisiniz. Randevu almak için arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz.Detaylı Bilgi...

Dudak ve Burun Dolgusu Kadıköy

Dudak dolgusu ve burun dolgusu ile daha doğal ve etkileyici bir görünüme sahip olmak için beklemenize gerek yok. Tüm bu dolgu uygulamaları aynı gün çıkış yapılarak çok kısa sürede kliniğimizde gerçekleştirilmektedir. Dolgu uygulaması ile ameliyata ihtiyaç kalmadan burun düzleştirme veya burun törpüleme işlemleri uygulanabilmektedir. Dudak dolgusu ile dolgun ve daha rahat ruj kullanabileceğiniz dudaklara sahip Detaylı Bilgi...

Ataşehir'de Dudak - Burun - Çene Dolgusu

Ataşehir ve çevresindeyseniz, dudak ve burun dolgusu uygulamalarımız için ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz muayene ile detaylı bilgi alabilir, aynı anda işlem yaptırıp sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Aynı zamanda çene dolgusu ve elmacık kemiği dolgusu uygulamalarımız da mevcuttur. Fiyatlar için hemen bize ulaşın...Detaylı Bilgi...