משכנתאות

החלום הישראלי של כולנו הוא לחיות בבית או דירה משלנו ובהתאם לזאת נדל"ן מהווה את אחד מאפיקי ההשקעה הפופולריים ביותר, אך בשביל להגיע לנכס הנכסף לרוב עלינו למנף את הסכומים הפנויים בידינו ולהעזר במימון חיצוני של הבנקים השונים, בצורת משכנתא- הלוואה גדולה וארוכת טווח המאפשרת ללווה לרכוש נכס גם כאשר אין בידיו הסכום המלא לרכישתו.  

עבור רובנו, משכנתא היא ההתחייבות הכספית הגדולה והמשמעותית ביותר שניקח בימי חיינו, היא מאפשרת לנו להגשים את חלומותינו, אך במקרים מסוימים החלום עלול להפוך לסיוט בדמות החזרים חודשיים חונקים מעל ליכולתנו הכלכליות ולהסתיים בעוגמות נפש, הפסדים עצומים ואף גירושים.

אם כך, נושא לקיחת המשכנתא ולא פחות חשוב- ניהולה במשך השנים, הינו קריטי וחייב להעשות בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

רבים מלוקחי המשכנתא שלוקחים על עצמם התחייבות כספית עצומה מעדיפים להפחית עלויות איפה שאפשר, לומדים לבד את הנושא, מבצעים בעצמם סקרי שוק וסוגרים מול הבנק שנותן להם את תנאי הריביות הנוחים ביותר לאותו רגע. אך פעמים רבות חוסר הניסיון, הידע והכוח מול הבנקים פועל לרעתם ובמקום לחסוך כספים הם נכנסים לסחרור פיננסי מסוכן.

מניסיוננו, ניתן להפחית את עלויות המשכנתא בצורה משמעותית דרך מספר גופים המציעים ייעוץ משכנתאות ולהם ניסיון רב של אינספור מקרים מסוגים שונים והתמודדות מול תנאי שוק משתנים. התנאים מול הבנק יהיו בדרך כלל הרבה יותר טובים, מכיוון שהם מייצגים מספר רב של לוקחי משכנתאות.

כמו כן בניית התמהיל הנכון ושינוי התמהיל לפי מצבי השוק המשתנים מחייבת מיומנות שאין לאדם הפשוט.

כמו בתחומים אחרים, גם פה השוק מוצף ביועצי משכנתאות, חלקם טובים יותר וחלקם פחות- אנחנו ב CLIMAX  עובדים מול הגופים המובילים בתחום, שביכולתם לשפר משמעותית את תנאי המשכנתא, שנותנים ליווי מלא ומקצועי לאורך זמן ושמצדיקים כל שקל מהעמלות המשולמות להם.