ביטוח תאונות אישיות

פוליסת ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח המכסה את המבוטח ומפצה אותו במקרה של מוות, נכות או אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה בבית או בכל מקום אחר.

בשונה מתכנית ביטוח בריאות, המעניקה כיסויים ביטוחיים במקרה של מחלות, ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי ביטוחי במקרה של תאונות.

למרות התחושה של כל אחד מאיתנו ש"לי זה לא יקרה" ושהסיכוי שנפגע מתאונה קלוש- זה כמובן יכול לקרות לכולנו, לכן עלינו להגן על עצמנו בצורה הטובה ביותר.

לעיתים תהליך ההחלמה מתאונה קצר, אך כאשר ההחלמה מתארכת נאלץ הנפגע להתמודד עם קושי כפול: ההתמודדות עם החלמה ארוכה ומתישה וההתמודדות עם הצורך בשמירה על רמת חיים נאותה עבורו ועבור משפחתו מבלי לחרוג ממסגרות אשראי ולקיחת הלוואות יקרות ומיותרות.

ביטוח תאונות אישיות יעזור לנו להתמודד עם הקשיים. הביטוח מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של מוות או נכות ופיצוי תקופתי במקרה של אובדן כושר עבודה.

פיצוי זה אינו מכוסה בפוליסות ביטוח רגילות במקרה בו הפגיעה לא התרחשה בעבודה או בדרך לעבודה, והוא נותן מענה מיידי לצרכים המיוחדים המתעוררים כתוצאה מהתאונה.

כמו ביתר פוליסות הביטוח- גם פה קיימים מוקשים רבים שאנו ב CLIMAX נסייע לכם לאתר. לדוגמא:

  • חלק מהפוליסות לא מכילות את התאונות הנפוצות ביותר- תאונות דרכים ותאונות עבודה, שמרכיבים יחד 90% מסך התאונות. כלומר הן מכסות רק 10% מהתאונות.
  • סוכני ביטוח רבים משווים בין עלויות של תכניות, כשתוכנית אחת היא בעלות קבועה לכל החיים ותכנית שניה שכיום יותר זולה- מחירה עולה כל שנה ובמצטבר היא יקרה יותר מהראשונה.
  • חלק מהפוליסות לא מכסות מקרים שקורים בחו"ל.
  • בחלק משתמשים בטבלאות נכות של החברה המבטחת, השונות מהטבלאות בביטוח הלאומי.