אם ברשותכם סכום כסף המיועד לחתונה או לרכישת דירה, עליכם להשקיע אותו באחריות רבה תוך התחשבות בזמן ההשקעה שנותר עד לשימוש בו- זיכרו כי שוק ההון נועד להשקעה לטווח ארוך. בטווח הקצר יכולים להיות משברים שיגרמו להפסדים בלי זמן מספיק להתאוששות- לכן יש להתאים את אופן ההשקעה לאופי ולצרכים הספציפיים שלכם. אנחנו ב CLIMAX נשמח לכוון אתכם להחלטה הטובה ביותר עבורכם.
כזוג צעיר בשלבי הבנייה של הקריירה שלכם, אתם עובדים במקום עבודה שצרף אתכם לקרן פנסיה. מהו המסלול בו אתם נמצאים? מהו הגוף בו כספיכם מנוהל ומהם דמי הניהול אותם אתם משלמים? אל תסמכו בעיניים עצומות על המעסיק או הסוכן במקום העבודה שיידעו מה הכי נכון עבורכם. במקרים רבים ניתן להגיע לפנסיה עם עוד עשרות ומאות אלפי ₪ בחשבון הבנק באם תעקבו ותנהלו נכון את החסכונות שלכם. אנחנו ב CLIMAX נשמח עזור לכם לעשות זאת בהצלחה.
זקוקים להלוואה למימון לימודים, חתונה, רכב או כל מטרה אחרת? לקיחת הלוואה על חשבון כספים הנמצאים בחסכונות הפנסיוניים שלכם או של ההורים תהיה בעלת תנאים טובים בהרבה מאלה המוצעים בבנקים, חברות האשראי או גופים אחרים, הבדלים שיכולים להגיע לאלפי ₪ בשנה. פנו אלינו ונסביר לכם איך לעשות זאת.
כזוג צעיר שהחיים לפניו לעיתים אנו חיים את הרגע מבלי לחשוב על ההתחיבויות העתידיות של ילדים ומשכנתא. אם ביכולתכם לחסוך כבר מהיום סכום כסף כל חודש- יש לפניכם אלטרנטיבות רבות, חלקן במסגרת הוראת קבע חודשית. לכל אלטרנטיבה יתרונות וחסרונות- אנו ב CLIMAX נשמח לשוחח איתכם ולהתאים את מכשיר ואפיק ההשקעה הנכון והמתאים ביותר עבורכם
עזבתם את מקום העבודה ואתם חושבים למשוך את כספי הפיצויים שהופקדו בקרן הפנסיה שלכם? זוהי טעות נפוצה- בד"כ אנשים מושכים את כספי הפיצויים בין העבודות, מה שמקטין את הפנסיה במצטבר בשליש עד חצי. רכיב זה מהווה חלק אינטגרלי מהפנסיה שלנו, לכן יש לנסות להמנע ככל הניתן במשיכת כספי הפיצויים.
ברצונכם לוודא כי גם במקרה של אסון חס וחלילה כמו תאונה, מחלה, או מוות, אתם ובני זוגכם תפוצו ותוכלו לשמור על רמת החיים שהתרגלתם אליה? עליכם לוודא כי תיק הביטוחים שברשותכם מגן עליכם מפני כל צרה שלא תבוא. ברוב תיקי הביטוחים הקיימים ישנם חורים או תשלומי כסף מיותר כל חודש על ביטוחים כפולים- אנחנו ב CLIMAX נעזור לכם לבנות ולשפר את תיק הביטוחים שברשותכם ונוודא כי אתם מקבלים את התמורה המלאה עבור כספכם.
עבור רבים מאיתנו, המעמד של לקיחת משכנתא ורכישת הדירה הינו מרגש ומאיץ דופק. ברגע האמת אנו לעיתים ממהרים לחתום מבלי שבדקנו את כלל האלטרנטיבות שמולנו וברצוננו רק לשים את העניין מאחורינו ולהמשיך הלאה בחיינו. אך נטילת משכנתא היא התחייבות כבדה, ארוכת שנים ויקרה. כדאי לוודא, לבדוק ולהתייעץ עם המומחים של CLIMAX בכדי לוודא שתנאי העסקה שברצונכם לסגור הם אופטימלים.
עם נטילת משכנתא מהבנק חובה עליכם לרכוש ביטוח משכנתא (כיסוי המאגד בתוכו ביטוח חיים וביטוח נכס). לחלק מהבנקים סוכנויות בנות או סוכני ביטוח עימם הם עובדים בשיתוף פעולה והפיתוי לבצע את הביטוח בעודכם יושבים בסניף הבנק גדול ונוח. אך גם כאן חשוב לבצע השוואה בין חברות הביטוח ולוודא כי אתם משלמים פחות על הכיסוי הרחב ביותר- אנו ב CLIMAX נסייע לכם לעשות זאת.
אם צברתם סכומי כסף משמעותיים בקרנות ההשתלמות שברשותכם ואתם מחכים לתום שש השנים כדי להשתמש בכספים לשיפוץ דירה, החלפת רכב או כל מטרה אחרת- סביר להניח כי אתם עושים טעות גדולה. הכספים בקרנות ההשתלמות פטורים ממס רווחי הון ודמי הניהול בהם נמוכים יחסית לכספים נזילים המושקעים בשוק ההון, לכן יקנו לכם תשואה גבוהה יותר. מומלץ לדחות ככל הניתן את השימוש בכספי קרנות ההשתלמות.
רגע לפני שהמשפחה מתרחבת, זהו הזמן לרכוש ביטוח בריאות. בחלק מביטוחי הבריאות קיים כיסוי שמקנה הנחות בבדיקות ההריון. בנוסף רוב החברות נותנות הנחות משמעותיות שיכולות להגיע לכמה אלפי ש"ח במצטבר לאורך חיי הביטוח במידה ושני בני הזוג רכשו את הביטוח, כך שמשתלם לעשות את הביטוח באותה חברה ודרך אותו סוכן.
אם הינכם שכירים וההפרשות לפנסיה לא מתבצעות מכל רכיבי השכר (מבונוסים לדוגמא), ניתן ורצוי להפקיד על חלק זה לקופות גמל במעמד עצמאי, מה שעשוי להגדיל את החיסכון הפנסיוני באופן משמעותי. פנו אלינו ל-CLIMAX ונסביר לכם איך לעשות זאת.