הלוואות

בתקופות רבות בחיינו אנו נזקקים למינופים והלוואות, כאשר לרובנו הצעד המשמעותי ביותר בחיינו הכלכליים הינו לקיחת משכנתא, אך גם מעבר למשכנתא יש אינספור מטרות ללקיחת הלוואות- לרכישת רכב, למימון טיול או לימודים, לסגירת מינוס בבנק ועוד.

הלוואה אינה דווקא נטל, לא מעט אנשים מבינים את יתרונות השימוש בכספם של אחרים (בנק, אשראי חיצוני, הלוואה על חשבון חסכונות פיננסים, מינופים וכו') ולווים את הכסף בכדי לתפוס הזדמנויות ולממש פוטנציאל.

לצערנו לעיתים לקיחת ההלוואה נעשית בהחלטה פזיזה או בלחץ זמן, ללא בדיקות כדאיות וסקר שוק מספק, גם אם היה זמן ואנרגיות ללמוד את המטריה ולעשות סקרי שוק- לרוב הם לא יהיו מספיק רחבים ומקיפים.

ברוב המוחלט של המקרים המוסד ממנו אנו לוקחים את ההלוואה מסתכל עלינו כעל לקוחות פרטיים בודדים עם כוח וידע מוגבלים ומציע תנאים נחותים בהרבה אל מול חברות וגופים שמאגדים תחתם לווים רבים ומנצלים את יתרונות הגודל, הניסיון, הקשרים והידע בהשגת תנאי הלוואה עדיפים בהרבה.

במקום להשתעבד לעשרות שנים של החזרים, בריביות לא ברורות מבלי לקחת בחשבון את עלויות המדד והשינויים האינפלציוניים תן למומחים של CLIMAX לסייע לך במציאת מקורות המימון הטובים ביותר!

אנחנו ב CLIMAX עובדים עם החברות המובילות בתחום ההלוואות וניהול החוב וביכולתנו לחסוך עבורכם הלווים סכומים משמעותיים.

השוק הינו דינאמי ומחייב אצבע על הדופק בכל רגע נתון וניצול הזדמנויות כאשר הן קורות. אנו ב CLIMAX נסייע לך בניהול החוב באופן נבון, אחראי ומקצועי בכדי שתוכל להשיל התחייבות זאת מעליך ותוכל להתפנות לצבירת כספים ונכסים.

                                                         משכנתאות   |   הלוואות לכל מטרה