ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא הסכם ביטוח בין חברת ביטוח למבוטח, המקנה הטבה כספית לבני משפחה, במקרה של מות המבוטח. ההטבה הכספית ניתנת בצורה של סכום חד-פעמי, או בצורה של קצבה חודשית. בתמורה לביטוח משלם המבוטח פרמיה חד-פעמית או תקופתית (לרוב חודשית).

ישנם שני מסלולי ביטוח בסיסיים:

  • 1. "ריסק טהור" - במסלול זה משלמת חברת הביטוח תגמולים במות המבוטח במהלך תקופת הביטוח בלבד.
  • 2. "ריסק עם חיסכון" - במסלול זה משלמת חברת הביטוח תגמולים הן במות המבוטח במהלך תקופת הביטוח והן בהגיעו לגיל מסויים (בדר"כ גיל פרישה).
  •  

בתיקי הביטוחים של רובנו קיימות חפיפות וריבוי ביטוחים שלעיתים איננו מודעים לקיומם- דרך קרן הפנסיה, ביטוח המנהלים, בחלק מביטוחי הבריאות ובביטוח המשכנתא.

חוזי הביטוח הינם מורכבים, השפה משפטית, עם מונחים רפואיים ומונחים ביטוחיים, כך שלאדם הממוצע קשה עד בלתי אפשרי להתמצא ולהגיע לאיזון הנכון בין הצרכים הביטוחיים לעלויות הנדרשות.

הצרכים וסכומי הביטוח משתנים מאדם לאדם וגם לאורך החיים- רווק/ה אינם צריכים לדאוג ליורשיהם, המצב משתנה כאשר אנו מתחתנים, הופך לחשוב דרמטית כאשר נולדים לנו ילדים ועד שהם גדלים ויכולים לפרנס את עצמם ומשתנה שוב בגילאי הפנסיה.

אנו ב CLIMAX נעזור לך להבין איך בנוי תיק הביטוחים הקיים שלך, נחדד יחד מהם הצרכים שלך ושל משפחתך ונבנה עבורך תיק ביטוחים אופטימלי מבחינת עלות מול תועלת.