ביטוחים

אנו מוכנים לשלם מאות ואלפי ₪ בשנה על ביטוחים שמטרתם לתת לנו ראש שקט ולהגן עלינו מפני מאורעות בלתי צפויים בחיינו, אך כמה מאיתנו יודעים באמת האם תיק הביטוחים שלנו מספק את ההגנה הדרושה והאם אנו משלמים את המחיר הנכון עבורה?

הגיע הזמן להסתכל לאותיות הקטנות בעיניים ולישון בראש שקט באמת.

רמת המורכבות והשונות בין התכניות הביטוחיות של כל חברת ביטוח ובין החברות השונות גבוהה מאוד והיחס בין חשיבות הנושא לחוסר המודעות והידע של הציבור הוא עצום.

לכל חברה מגוון רחב של ביטוחים ותכניות ביטוח, כאשר חוזי הביטוח בד"כ מורכבים מאוד ויכולים להגיע למעל 200 עמודים להסכם ביטוח. השפה היא מורכבת, משפטית, עם מונחים רפואיים ומונחים ביטוחיים.

כמו בכל דבר- אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, הדברים המהותיים ביותר מוחבאים בתתי סעיפים בשורות קטנות.

לנו ב CLIMAX יש את הידע המקצועי, היכולת והניסיון להפריד בין העיקר לטפל ולהתאים את התכניות הביטוחיות לצרכים המשתנים לאורך החיים. 

אנו מנתחים את התקנונים של כל החברות וכל המוצרים, נמצאים עם האצבע על הדופק לגבי רגולציה ופיקוח ומנצלים תקנות משתנות ומצבי שוק כדי להפיק את המקסימום מתיק הביטוחים שלך.

מטרתינו לבנות עבורך תיק ביטוחי נכון, מאוזן ובמחירים הטובים ביותר עבורך, הלוקח  בחשבון כיסויים דרך חסכונות פנסיוניים, שירותי בריאות נוספים, כיסויים דרך מקום העבודה וכו', תוך כדי ניצול המודל של CLIMAX השומר על אובייקטיביות מול כל הגופים בשוק ודואג לתת לך מקסימום הגנה במינימום עלות ומאמץ.

 

ביטוח חיים   |   ביטוח בריאות   |   ביטוח לאבדן כושר עבודה   |   ביטוח סיעודי   |   ביטוח תאונות אישיות