הלוואות לכל מטרה

לא מעט גופים כמו בנקים וחברות כרטיסי אשראי מציעים לנו הלוואות בתנאים "מצוינים" למטרות שונות- סגירת המינוס, מימון לימודים, רכב, שיפוץ דירה ועוד.

חוסר הידע הפיננסי של חלקנו גורם לנו לקחת את ההלוואה לעיתים בהחלטה של רגע, למרות שהתנאים המוצעים בה רחוקים מאוד מלהיות "מצוינים".

כך במקום לחסוך כסף שאין לנו (אחרת לא היינו צריכים הלוואה...) אנו מממנים את החברה ממנה לקחנו הלוואה ומתחייבים לחודשים ושנים של החזרים בריביות גבוהות.

רובנו לא מודעים לאופציות נוספות שקיימות בשוק, לדוגמא לקיחת הלוואה על חשבון קופת הגמל, קרן הפנסיה או קרן ההשתלמות שברשותנו, בתנאים עדיפים בהרבה על האופציות הרגילות.

דוגמא נוספת לניהול נכון של הלוואות היא לנצל משכנתא העומדת ברשותנו ובה תנאי החזר עדיפים ונוחים, כדי למזג את ההלוואה הרגילה לתוכה ולהנות מהתנאים העדיפים.

ניהול החובות בצורה נכונה יכול לשפר את חיינו בצורה משמעותית, להפוך סדרה של תשלומים חודשיים מעיקים ובלתי נגמרים לנוחה הרבה יותר, כך במקום להשתעבד פיננסית במשך עשרות שנים נתפנה לשיפור איכות החיים, צבירת חסכונות והגדלת הנכסים שלנו.

אנו ב CLIMAX נשמח לעזור לך גם בתחום זה של חייך הפיננסים, ללא כל עלות והתחייבות, תוך כדי שמירה על האינטרסים שלך ומציאת הפיתרונות הנכונים ביותר.