Lékárna Melissa

lekarna Lékárna Melissa je lékárnou základního typu. Hlavní činností jako u ostatních veřejných lékáren je výdej léků na lékařský předpis, prodej volně prodejných léků, bohatého doplňkového sortimentu a zdravotnických potřeb. Příprava individuálně vyráběných léčivých přípravků, konzultační a poradenská činnost patří k důležité náplni naší každodenní práce v lékárně.

 

Vstup do lékárny je bezbariérový, naproti lékárně je umístěno parkoviště s parkováním zdarma, dvě místa jsou rezervována pro lékárnu. V koridoru lékárny je vytvořeno odpočinkové místo s lavičkou a stolkem, umístěn stojan s informačními materiály, skluzavka pro děti a stojan na jízdní kola. Malí pacienti si mohou v lékárně ukrátit čas malováním v dětském koutku.

lekarnice3lekarnice3

Naše lékárnice

Mgr. Jaroslava Laššáková – magistra farmacie a majitelka lékárny
Jitka Malá DiS. – diplomovaná farmaceutická asistentka

Novinky

Dárkové poukázky 14.12.2015

Jako každý rok jsme pro Vás připravili vánoční poukázky pro Vaše blízké v jakékoli hodnotě si zvolíte. Poukázky mohou využít po celý rok na doplatky za léky či na nákup zboží, které si sami vyberou. Udělejte radost poukázkou místo nevhodného  dárku . Dárkové poukázky máme  připraveny  po celý rok na jakoukoli příležitost.

OBUV – 9.10.2013

Přijďte se podívat na novou kolekci dětské obuvi. Ceny kolem 250 kč … viz    http://nazo-cz.webnode.cz/katalog/

Stvolenské přírodní mošty 8.10.2013

Ve stávající sezóně jsme pro vás objednali tyto mošty –  jablečný, jablečno – hruškový, jablečný s červenou řepou, jablečný s limetkou, jablečný se zázvorem a jablečný s bezinkou, ten je navíc ve variantě se sladkou i kyselou odrůdou jablek od 185 kč / 5 l. Jaký je mošt ? — bez chemických konzervantů , bez cukru ( neslazený […]

Elektronické recepty 8.4.2013

Od března 2013 si lze v naší lékárně vyzvednout elektronické recepty .

Sponzoring útulku u Šmudliny v Tachově 3.4.2013

Již několik let sponzorujeme, i díky Vám, útulek pro opuštěná zvířata v Plzni. Letos jsme se rozhodli sponzorovat Útulek v Tachově. Informace o formě pomoci Vám rádi sdělíme u nás v lékárně, kde   najdete i nástěnku s fotkami pejsků, kteří jsou právě bez domova a čekají na svoji adoptivní rodinu. http://sihelska.stribro.cz/2015/09/utulek-slavil-desate-narozeniny-stribro-poslalo-darecky/