Dovolená v Chorvatsku - Penzion Kytler - Apartmány - Levně s rodinou Chorvatsko

LAST MINUTE: NE. TEL: 603 203 209 vlastakytler@gmail.com Městečko Bibinje-podívej se na http://www.visitbibinje.com/

GPS: 44°03´40,65´´ S, 15°17´33,68´´ V             

Penzion Kytler - Chorvatsko Penzion KYTLER se nachází v klidné okrajové části obce Bibinje (Chorvatsko).

Všechny apartmány mají možnost klimatizace. Free WIFI. Fotky Penzionu

Vzdálenost k moři, k hlavní pláži je cca 10 minut - procházkou podle mariny Dalmacia, cca 400 m, kde jsou upravené kamínkové, oblázkové pláže,

v jejich blízkosti leží kamenné pláže a písečné pláže. Na hlavní pláži je pro potápěče DIVING centrum. Občerstvení, vodní sporty, 2 volejbalová hřiště, atrakce, atd.

Pro ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY v námořní plavbě zajistíme v Chorvatsku kapitánské zkoušky typu "B". Komplet info v sekci "Půjčovna lodě"

Centrum Bibinje (Chorvatsko) je vzdálené cca 400 metrů a nabízí posezení ve stylových restauracích, pizzeriích či kavárnách, možnost nákupu veškerého sortimentu v minimarketech, oblíbeného pečiva v pekárnách. Na tržnici v centru lze zakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a dary moře. Je zde pošta se směnárnou, lékařská, zubní ambulance a lékárna.
V Zadaru lze nakoupit v supermarketech / Spar, Lidl, Plodine, Konzum, atd./ a nákupních centrech. V Bibinji je obchodí dům Spar. Penzion disponuje čtyřmi apartmány. Čtyř lůžkové a možnost přistýlek. Všechny apartmány obsahují standardní vybavení.

K dispozici je zde zahradní gril. Jsou zde ideální cesty pro kolečkové brusle, jízdní kola a koloběžky, i pro dospělé.

V Centru Bibinje je pěkný TENISOVÝ KURT a PETANGUE dráha.
/Viz foto v Fotogalerii./


Penzion Kytler je ideální levná klidná rodinná dovolená v Chorvatsku.Prosíme, Vaše domácí mazliky nechte doma, nejsme na to zařízeni! Děkujeme za pochopení.

Předpověď počasí