Angielski

Kurs języka angielskiego dla początkujących

Kurs przeznaczony jest całkowicie dla osób początkujących. Podczas kursu zdobędziesz umiejętności językowe: czytanie, pisanie, konwersacje, rozumienie. Szczególny nacisk na umiejętności komunikacyjne.


Kurs języka angielskiego dla średnio-zaawansowanych

Powyższy kurs prezentuje materiał na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Mogą z niego korzystać osoby zaczynające naukę języka angielskiego od zera, jak i te, które pragną sobie odświeżyć zapomniane podstawy. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne przedstawione są zwięźle i przejrzyście. Objaśnieniom gramatycznym towarzyszy duża liczba ćwiczeń prowadzących do automatycznego opanowania praktycznej gramatyki języka angielskiego.


Konwersację z języka angielskiego

Jeśli chcesz porozumiewać się bardziej efektywnie i mówić bardziej naturalnie, to nasze konwersacje z języka angielskiego pomogą ci rozwinąć umiejętności, które sprawią, że nabierzesz śmiałości w posługiwaniu się językiem angielskim w codziennym życiu i pracy. Nasz lektor czeka na propozycje tematów do konwersacji przed rozpoczęciem kursu. Zajęcia z konwersacji prowadzone są przez dynamicznego lektora, który w sposób ciągły wymusza mówienie i rozumienie. Zakres tematyki na zajęciach z konwersacji jest z góry określony przez studentów lub też jest on losowo wybrany przez lektora. Podstawą do dyskusji są materiały autentyczne (z prasy, radia i telewizji) lub aktualne wydarzenia. Nasze zajęcia z konwersacji prowadzone są w różnej formie i forma tych zajęć jest zmieniana z zajęć na zajęcia. Główne zagadnienia na zajęciach z konwersacji to przede wszystkim problemy społeczne, podróżowanie, nauka i badania naukowe, świat muzyki i filmu, literatura, znane miasta, ludzka natura, czas wolny, wakacje, zdrowie, zakupy, ochrona środowiska, polityka.