Uvažujete o koupi masážního lehátka? Velkými přednostmi masážního lehátka, které se dá jednoduše složit, jsou především jeho jednoduchá manipulace, nízká hmotnost a přijatelná cena. Při své velmi nízké hmotnosti garantuje masážní lehátko maximální stabilitu.

TLAČÍTKO PRODEJNA

 

SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ LEHÁTKO

Masážní lehátka jsou vyráběna většinou z hliníku, na jehož kvalitu jsou kladeny jen ty nejvyšší nároky. Čalounění lehátek je většinou vyráběno ze silné molitanové vrstvy, která je potažena omyvatelnou koženkou. Masážní lehátko má otvor pro obličej jenž je řešen zasouvací podpěrou hlavy zakončenou čalouněným límcem. Další doplňky, které lze k lehátku dodat jsou podpěra paží, klíny a podkoleníky. Když se přidají tyto doplňky k masážnímu lehátku, přizpůsobí se jistě individuálním potřebám vašich klientů. Ke snadné a bezpečné manipulaci s lehátkem, zejména při návštěvách u pacienta, slouží přepravní tašky, které mají  nastavitelný popruh přes rameno a ochranné obaly.

 

MASÁŽNÍ LEHÁTKO PAU1

PAU1Představujeme vám kvalitní masážní lehátko z hliníku, které složíte velmi jednoduše během několika vteřin. Masážní lehátko je vyrobeno z kvalitního hliníku, je velmi praktické a skladné, díky čemuž se dá pohodlně složit a rozložit do 30 sekund. Další výhodou tohoto lehátka je velice snadno nastavitelný sklon a výška hliníkového podhlavníku. Speciálně tento model má ve výbavě nový komfortní podhlavník, díky kterému má pacient mnohem větší pohodlí. Masážní lehátko PAU1 si oblíbíte také pro svoji jednoduchost a profesionální zpracování. Nejčastěji je lehátko dodáváno v černé barvě. Masážní skládací lehátko se stabilní hliníkovou konstrukcí má v základní výbavě i nastavitelný hlavový dílec, opěry na ruce a přepravní obal. Tloušťka polstrování lehátka je 5 cm a výhodou je i nastavitelná výška od 65 do 81 cm. Toto profesionální hliníkové skládací lehátko je vyrobeno především pro maséry, fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky.

 

PROČ ZROVNA HLINÍKOVÉ LEHÁTKO?

Proč je nejlepší používat polohovatelné hliníkové masážní lehátko PAU1 s maximální výbavou? Toho kvalitní a velmi praktické lehátko je vhodné především jako masérský stůl pro začínající maséry praktikující mobilní masáže, do wellness salonu nebo na domácí masáže. Tím, že lehátko obsahuje již nastavitelný hlavový dílec, opěry na ruce a přepravní obal, navíc výrazně ušetříte  až několik tisíc za veškeré doplňky. Další výhodou toto lehátka je, že obsahuje kvalitní pur pěnu, která působí mnohem odolněji na promačkání a vydrží také mnohonásobně více než obyčejné molitany v levných nekvalitních stolech, u nichž se vám molitan za necelé 2 roky může zcela promačkat a lehátko je již nepoužitelné. Na hliníkové masážní lehátko PAU1 se samozřejmě vztahuje záruka vrácení peněz, či výměna za jiné.

 

PAU1 JE OPRAVDU JEDNIČKA

PAU1Kvalitní masážní lehátko PAU1, které bez větší námahy složíte během několika vteřin. Toto hliníkové lehátko s pohodlným 5 cm tlustým polstrováním budete mít rádi protože je velice jednoduché, ale zároveň profesionálně zpracované. Nejoblíbenější barva tohoto skládacího masážního lehátka se stabilní hliníkovou konstrukcí je černá. Lehátka v tomto provedení vám budou nejden spolehlivě sloužit k určeným potřebám, ale také dodají vaší ordinaci, nebo masážnímu studiu styl. PAU1 má ve své základní základní ceně ještě nastavitelný hlavový dílec (lehátko vevariantě Reiki na obou koncích lehátka), opěry na ruce a velice praktický přepravní obal.

 

 

 

 

SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ LEHÁTKO