Bylinné razítko je směs bylinek zabalených do bavlnělého váčku. Nejčastěji se bylinná razítka plní bylinami jako je mateřídouška, levandule, tymián, květ heřmánku, měsíček lékařský nebo listy meduňky. Bylinná razítka se zahřívají nad párou, což navozuje aromaterapeutický efekt. Díky zahřátí oleje dochází k pozitivní termoterapii (pro zvýšení efektu je možné natřít klienta chladivým olejem). A při tlaku na ztuhlé a namožené svalstvo můžeme bylinné razítko považovat jako aplikátor pro akupresuru neboli mechanoterapii.

TLAČÍTKO PRODEJNA

 

BYLINNÁ RAZÍTKA A MASÁŽ

bylinná razítkaBylinná razítka jsou velmi vhodná ke zklidňující a čistící masáži obličeje. Tyto razítka jsou plněna výhradně bylinkami, jako jsou například listy meduňky a květy sléze maceška. Tím, že se v těle díky masáži aktivuje energetické proudění, nastává látkovou výměna, jež působí detoxikačně, harmonizačně a relaxačně. Tato procedůra je také velmi často používána proti nachlazení a zánětům, uvolňuje blokády, zlepšuje trávicí činnost a uklidňuje nervovou činnost.

Speciální masáž poskytuje jedinečný zážitek, který přináší spojení masáže vonným olejem a bylinných razítek, jež jsou většinou naplněny směsí léčivých bylin. Bylinná razítka díky tomu docílí dokonalého uvolnění a regenerace celého těla i duše. Nahřátá razítka se přikládají přímo na tělo. Teplo a vůně, která z nich vane uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a odstraňuje únavu.

 

BYLINNÁ RAZÍTKA PROTI ZÁNĚTŮM

Jedinečná masáž bylinnými razítky odstartuje ve vašem těle látkovou výměnu, která způsobuje celkovou detoxikaci vašeho organismu, zrelaxuje vás a má blahodárné účinky proti nachlazení a různým zánětům. Další pomoc vám bylinná razítka poskytnou když budete potřebovat utlumit bolesti, uvolnit blokády bederní páteře, zlepšit trávicí činnost, uklidňit nervovou činnost, prokrvit tělo, zvýšit péči o pleť, pomoci proti vráskám a v neposlední řadě také posílit imunitu. Bylinná razítka a masáž prostě patří k sobě a zaručeně vašemu tělu dopřejí relaxaci a silnou detoxikaci. Díky tomu, že razítka uvolňují teplo, které se uvolňuje z nahřátých měšců, dochází v organismu k hlubokému prohřátí a tím i zároveň dojde k uvolnění zablokovaných svalů. Masáž bylinnými razítky se zakládá na velmi staré tradici východoasijských masérů. Vůně z razítek při masáži dopřeje vaší duši a mysli intenzivní a velmi příjemné pocity.

 

BYLINNÁ RAZÍTKA A AYURVÉDSKÁ MASÁŽ

Ayurvédská masáž bylinnými razítky vychází z tradiční masáží staré Indie, můžeme však tvrdit, že tyto techniky jsou vlastní celé Východní i Egyptské civilizaci, která používala zásaditou péči o své tělo. Masáž má regenerační a relaxační účinky, pomáhá čistit tělo rozbitím strusek a následného vyloučení z těla. Bylinná razítka předávají z bylinek tělu energii, která výrazně podporuje lidské orgány zatížené detoxikací. Ayurvédská masáž je používána jako velmi příjemný peeling, který vylučuje z kůže škodliviny, urychluje detoxikaci organismu, pomáhá při celulitidě, chronických nemocech a v neposlední řadě je tato masáž vhodná při nadměrné zátěži těla. Při této terapii se používají bylinná razítka na celé tělo, obličej a dekoltu. Hlavní náplní razítek, které jsou používány na ayurvédskou masáž, jsou evropské i asijské bylinky a jílová složka pro zvýraznění detoxikačního účinku. Masáž vám dopřeje i velmi intenzivní uvolnění i po psychické Stránce. Bylinná razítka se přikládají na specifické akubody a místa se zvýšeným napětím.

 

MASÁŽ OBLIČEJE RAZÍTKY S BYLINKAMI

Masáž bylinnými razítky uleví nejen vašemu tělu, ale má blahodárné účinty také na váš obličeje. Na masáž obličeje se nejčastěji se využívá směs dvou až tří bylin, které mají protizánětlivými účinky. Díky velice příjemné masáži obličeje dochazí k celkovému zlepšení krevního oběhu a byliny zároveň působí na pokožku detoxikačně a navíc zbavují póry mazu a dalších nečistot. Díky tomu se pleť nejenže důkladně vyživuje, ale i její celkový vzhled je na první pohled lepší. Jesltiže máte různé alergie, nemusíte mít žádné obavy, směs bylin pro vás nejsou nijak rizikové. Ošetření obličeje teplým plátěným razítkem, naplněným exotickými bylinami je jedinečný zážitek. Masáž obličeje horkým razítkem je velice příjemná wellness procedúra, u které si zaručeně odpočinete.