Recepty na tatarský biftek

Tatarský biftek (u nás známý také jako tatarák) je velmi oblíbený jídlo připravené z kvalitního masa. Nejčastěji se setkáte s tatarským biftekem z hovězího masa, kde se velmi často využítá svíčková. Lze ale nalézt variace z jiných ingrediencí, jako je například losos, tuňák, kapr či vegetariánská verze ze sekaných rajčat. V českých zemích ve tatarský biftek připravován s cibulkou, hořčicí, worchestrovou omáčkou, solí a pepřem, doplněné například o kečut či chilli s tím, že můžete jej můžete v restauracích dostat již v připravené smíchané formě, či se samostatnými ingrediencemi, kde si tatarský biftek sami umícháte. V jiných státech se můžete setkat s jinými ingredience, jako jsou například kapary, ančovičky, koňak, tabasco a podobně, i úplně jinou úpravou, jakou znáte u nás.

Na našich stránkách se pokusíme zmapovat různé druhy tatarských bifteků, které si můžete dle chuti vyzkoušet a zazářit tak při romantickém posezení ve dvou, či se svými přáteli.

Přejeme dobrou chuť!


Nejnovější recepty na tatarský biftek

Tatarský biftek podle Angusfarm

Tatarský biftek je oblíbenou labužnickou pochoutkou ze syrového masa, kterou ve své době znali jak naši rodiče, tak i prarodiče. Připravte si lahodný tatarský biftek ve své kuchyni dle tohoto jednoduchého receptu.

Nejpoužívanější recepty na tatarský biftek