Bizler

EKOTARIM LTD; çiftçilerimize entegre çözümler sunan bir ihtisas şirketidir. Elektrikli çit,hayvan  yönetimi  ve kontrolü konusunda  GALLAGHER GROUP  Türkiye distribitörüdür. Ülkemizde ve  bölge  ülkelerinde  kamu ve özel  çiftliklere hayvan  kontrolü için  elektrikli çit, hayvan yönetimi için tartı ve elektronik tanımlama sistemleri (EID) kurmaktadır. Ayrıca kamu ve özel  hayvancılık  işletmelerine  Yeni Zelanda ve Avustralya dan hastalıklardan ari, süt ve et  verimi yüksek damızlık düve tedarik etmektedir.

EKOTARIM LTD; hayvan  yönetimi  ve kontrolünde sektörün lider kuruluşlarıyla birlikte hizmet vermenin  bilinciyle iş ortaklarımızın mal ve hizmet kalitesini aynıyla çiftçilerimize yansıtmada büyük bir gayret ve özen göstermektedir..

Gallagher Farkı

GALLAGHER Elektrikli Çitleri ETKİLİ’dir; çünkü hayvanlara kalıcı bir terbiye verir. İçeride kalması istenen hayvanı içeride dışarıda kalması gereken hayvanı dışarıda tutar.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri EKONOMİK’tir; çünkü az bir yatırımla çok büyük ekonomik kayıpları önler. İşçilikten tasarruf sağlar

GALLAGHER Elektrikli Çitleri PRATİKtir; çünkü taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Bakım da kolaydır.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri ÇEVRECİ’dir; çünkü hayvan mücadelesinde zehirlemeyi gereksiz kılar. Ayrıca arı faaliyetlerini destekleyerek bitkilerin döllenmesine katkıda bulunur.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri İNSANCIL’dır; çünkü yabani hayvanlar öldürülmezler, sadece sınırlarını öğrenirler. Yaban hayatı doğal haliyle devam eder.

Linkler

Gallagher

Gallagher USA

Tarım Bakanlığı

Videolar