HR5 v2 Elle Tutulan EID Etiket Okuyucu ve Veri Toplama Cihazımore_vert
HR5 v2 Elle Tutulan EID Etiket Okuyucu ve Veri Toplama Cihazıclose

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:


- Okunması kolay geniş ekran (iç mekanda ve dışarıda), görsel ve EID etiket numaralarını, doğru hayvanın bilgisini onaylamak için açıkça gösterir.

- Veri toplama sadece EID numaraları değil - bahçede veri ekleme ve düzenleme için benzersiz telefon stili tuş takımı Hayvana karşı bilgi tanımlamak ve kaydetmek için görsel kimlikler ekleyin.

- Kaybolan EID etiket numarasını değiştirme Sayısal, metin, tarih ve seçim listesi türü özelliklerini girin (ör. cinsiyet, durum skoru, gebelik durumu veya 'topal' veya 'gevşek'    hayvanlar bir sonraki tarandığında hayvan notaları görünecek şekilde ayarlanabilir.   

 - Kayıt ağırlığı ve kilo artışını görüntüler EID etiketi hazır olur olmaz annelere (Baraj) kimliği yeni doğanlara bağla, cinsiyet, doğum kolaylığı ve kaderi gibi doğum ayrıntıları ekle.         

 - Oturum adlarını (örneğin 13. Hafta Kuzular, Kalem 12 Angus, Hereford İnekler) ekleyip özelleştirerek, bir kez yüklenenler belirlenmesini kolaylaştırır.

- APS yazılımı Hareket halindeyken sıralama. Kolay referans olması için sıralama grubu adı ve rengi vurgulanır.

- Hayvan öyküsünü görüntüle Bir hayvana karşı geçmiş özelliklerin, aktivitelerin ve hayat verilerini görüntüleme

- Hızlı ve sürekli okuma Bir tetiğe basarak hızlı ardışık olarak birden çok etiketi okuyun - okunması arasında tetiği tekrar tekrar tıklatmaya gerek yoktur.

- Basit bağlantı. Bluetooth üzerinden diğer cihazlara kolayca bağlanın Kablolar PC bağlantısı ve araç Hayvan Performansı Yazılımı (APS) dahil olmak üzere dahil edilmiştir.

- Kolayca anında etiket, titreşimli bir sap, yüksek sesli uyarı ve yumruk ucundaki süper parlak LED ile geri bildirim okumak

- Uzun kullanım süreleri için konforlu ergonomik tasarım kazanan ödül, hayvan işleyicilerinde el veya kol yakalama riskini ve her okundu için basit tetikleme eylemini azaltır.

- Tüm tartım terazileri markasıyla uyumlu Hayvan Performansı Yazılımı (APS) dahildir (199 $ değerinde + GST ​​standart sürümü) - verileri analiz edin ve NAIT / NLIS'e üç kolay adımda yükleyin Gallagher Hayvan Veri Aktarımı Uygulaması'nı kullanarak e-postayla hayvan bilgilerini kolayca aktarın. 

VİDEOLAR:

Livestock Manager TSi 2more_vert
Livestock Manager TSi 2close

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

- Hayvancılık Yönetimi Kapsamlı taslak oluşturma yeteneği - ağırlık, EID numarası veya kullanıcı tarafından tanımlanan herhangi bir kuralla taslak

- Doğru hayvancılık envanter raporlaması - bir etkinlik eklendiğinde hayvanın çiftlik durumunu otomatik olarak günceller, istediği zaman kaç tane hayvanın 'açık' veya 'kapalı' çiftliklerde olduğunu tam olarak biliyor.

- Stok varlığı raporlaması - belirli bir tarihte istenilen ağırlık aralığında hayvanlar sayısını tahmin edin.

- Tartı ve veri kayıt oturumlarını kolaylıkla özelleştirebilir - belirli hayvan kimliklerini, özelliklerini, aktivitelerini, notlarını ve yaşam verilerini otomatik olarak toplar.

- Gözlemleri veya gelecekteki eylemler kaydedin - hayvanlar başına süre ve sınırsız not bırakmak gibi

- Yetiştirme performansını değerlendirin - Ödüllü Hayvan Performansı Sistem Yazılımı (APS) PROFESSIONAL'ı ($ 1380 + GST değerinde) hızlı bir şekilde görselleştirmek ve incelemek için grafik aile ağacını kullanın Mevcut en iyi yerleşik çiftlik analiz yazılımı, son derece kolay bir menü sistemine sahip toplanan verileri bulmayı ve kullanmayı daha da basitleştirmek için.

- WIFI - hayvan bilgilerini doğrudan NAIT'e aktarabilir veya Gallagher Hayvan Veri İletme Uygulaması'nı kullanarak e-posta ile paylaşabilir ve hayvan bilgilerini paylaşmak için APS'ye veya doğrudan web'e bağlayabilirsiniz.

- Speed Market'in önde gelen Fast Weigh Software, kilo verme hızlarını belirgin bir doğrulukla çarpıcı bir şekilde artırır. Hareket halindeki hızlı tartım yazılımına bakın.

 

Genel:

- Büyük düğmelerle kullanımı kolay dokunmatik ekran

- Tüm hava koşullarında kullanım için dayanıklı çiftlik hazır tasarımı

- 1.000.000 tartım kaydı için depolama kapasitesi

- Bluetooth kablosuz bağlantı artı EID Etiket Okuyucuları ve taslaklar gibi diğer cihazlarla iletişim kurmak için iki seri port

- Diğer avlu içi W & EID ekipmanıyla tak ve çalıştır - yükleyiciler, EID okuyucuları, otomatik hazırlayıcılar ve diğer yönetim yazılımı

- Mahsul veya Mera Yönetimi

- Tarla tipi ve ekim uygulama oranları

- Tek tek padoklar için gübre veya püskürtme oranları

- Otlatma Kayıtları - üretilen tonajlı kuru madde, otlatma için bir güvertede tahsis edilen gün sayısı

- Palya çiçeği başına veya tonaj başına hasat verimi

- Çiftlik Kayıtlarında Genel Makina servisinin kaydedilmesi

- Yakıt kayıtları - makine, hayır. koşu başına km

- Kamyon ve araba parkurları

 

VİDEOLAR:

 

Tartım Ölçeği TW-1 (Weigh Scale)more_vert
Tartım Ölçeği TW-1 (Weigh Scale)close

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:

- Pazar lideri dokunmatik ekran teknolojisi - Parlak, yüksek netlik, açık okunabilir dokunmatik ekran. Büyük 7 "ekran doğrudan güneş ışığı altında kolayca okunur.

- Kullanımı kolay - Son derece sezgisel, kullanımı kolay arayüz

- Teknede yardım, 7/24 - Ürün kılavuzunun tamamı ürüne yüklenmiştir. Nerede olursanız olun veya yapmaya çalıştığınız şey yalnızca bir tık uzaklıktadır.

- Hayvan notaları ve not uyarıları - İncelemeye devam etmek için hayvanlara karşı notlar kaydedin ve operatör tarafından onaylanana kadar herhangi bir işlemi durdurun.

- Cihaz üzerinde hayvan verileri analizi - Bir tartım oturumunda tüm hayvanlar için bireysel ağırlık kazanımı grafikleri ve ağırlık dağılım grafiğini gösterir.

- Sert, sağlam dış - Çiftlik hazır tasarım ve sertleştirilmiş, çizilmeye dayanıklı cam ekran, tüm ortamlar için uygun olmasını sağlar.

- Esnek montaj seçenekleri - Düz oturmalı veya dikey olarak monte edilmiş kolaydır.

- Ayarlanabilir montaj braketi, optimum görünürlük için özel görüş açısı sağlar.

- Esnek bağlantı seçenekleri - Tasarlayıcıya veya okuyuculara bir seri kablo, USB yoluyla PC'ye veya Bluetooth ve WiFi kablosuz seçeneklerinden yararlanarak bağlansın, TW-1'in her seçeneği vardır.

- Komple paket - Sert ve kullanışlı Gallagher taşıma çantası, montaj braketi, mikro fiber ekran bezi, pil şarj kablosu, şebeke şarj kablosu, APS yazılımı yüklü USB sürücü, PC'ye veri aktarımı için USB kablosu içerir.

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Yeni plastiği, elektroniği ve yazılımı (kullanıcı arayüzü) ile “TW” dokunmatik tartı serisi tamamen yeni bir tasarımdır.

  • TW-1 : başlangıç seviyesinde EID tartısı olup kilo alımlarını takip eder, hayvanla ilgili notların kaydını tutar.
  • TW-3 : ileri seviyede EID tartısı olup hayat verileri ve özelliklerini kaydeder, basit hesaplar yapabilir.

TW tartı serisinin, sertleştirilmiş camdan yapılmış geniş ve parlak renkli bir dokunmatik ekranı vardır. Parlak güneş altında kullanıldığında üstün performans göstermesi için seilmiştir ve her şartta çok iyi bir kontrast ve netliğe sahiptir. Çiftlik şartlarında sağlam bir şekilde çalışması için ekran pek çok testte geçirilmiştir.

Bu yeni seri için anahtar konu “kullanıcı deneyimi”nin geliştirilmesidir. Bu, kullanıcı arayüzün (yazılım) yerleştirme planı ve ürün ile etkileşimi sırasındaki  akışıdır. Tekrarlamalı tasarım ve yoğun çiftlik testleri sonrasında ortaya konan bu yeni tartı serisi çiftçiye sezgisel bir arayüz sunar böylece çiftçi kendine güvenir bir şekilde ürünü kullanır. Başvuru amacıyla kullanım kılavuzu tartıya  yüklenmiştir.

Serinin endüstriyel tasarımı zorlu çiftlik hayatında sağlam kalabilen bir ürün üretmeye odaklanmıştır; bütün kenarlarında lastik koruma vardır ve bir dirsek ile dik bir şekilde monte edilebileceği gibi küçük bir masanı üzerine veya varilin üzerine de konabilir.

Yeni, ayarlanabilir montaj  dirseği çiftçiye kolaylıkla tartıyı döndürme ve eğme esnekliği verir; böylece donma yansıması etkisini azaltır. Yatay veya düşey montajında kullanılan U-cıvata veya düz duvara/raya montajında kullanılan vidalar için gerekli olan parçalar içindedir.

Bu yeni serinin müşterilerin isteği üzerine esnek kanvastan yapılmış alet çantası biçimli çantası vardır. Bu sayede taşıma sırasında tartı korunur ve aynı zamanda da çifti küpe, not defteri ve kumanda gibi yardımcı ekipmanları da rahatça taşır.

TW-1 TARTISI

Piyasadaki en kolay EID tartısı. Karını en üs düzeye çıkarmak için hayvanının ağırlığını bil ve yönet.

TW-1 sadece et üretimine odaklanmış besiciler için idealdir. Bu seride şu anda kullanılmakta olan W610 ve W810 ürünlerinin yerine geliştirilmiştir. Ağırlık artışı bilgisi ana tartı ekranında net bir şekilde görünür, tek tek veya grup özeti  grafikleri de mevcuttur. Harf ve sayıların bulunduğu tuş takımından küpe bilgileri veya hayvan notları girilir (HR5e yapılan giriş gibi)

Ayırma (sınıflandırma) işlemi geliştirilmiş ve isteğe göre ya EID listesine ya canlı ağırlığa ya da ağırlık artışına göre  yapılabilir hale getirilmiştir. Bu özellik, özellikle kilo alımı çok iyi olmayan hayvanlara  araya girmeksizin özel besi uygulamak istendiğinde oldukça faydalıdır. HR5 EID okuyucuda olduğu gibi her bir ayırma grubuna bir renk verilir ve böylece  şu andaki hayvanın hangi gruba ait olduğu kolayca anlaşılır.

İÇGÜDÜSEL DOKUNMATİK EKRAN

Müşteri pahalı elektronik cihazlarda dokunmatik teknoloji olmasını bekler. Bu teknoloji, bir işi düğmelere çok kere basmadan ve kolayca yapmayı sağlar. İlk dokunmatik tartıyı Gallagher yapmış ve bu yeni nesil ürünlerle daha da geliştirmiştir.

PARLAK GÜNEŞ IŞIĞINDA OKUNABİLİR RENKLİ EKRAN

Her şartta görünür olma özelliği ile piyasanın öncüsüdür. Sertleştirilmiş cam yüzü çizilmez ve kolayca temizlenir. Yedi inçlik (18 cm) ekranda en önemli bilgiler gayet rahat okunabilir.

BASİT KULLANICI ARAYÜZÜ

Piyasadaki en kullanıcı dostu ürün olması için tartının konfigürasyonu ve çok kullanılan görevlerin icrası zorlu testlere tabi tutulmuştur.

HAYVAN NOTLARI VE NOT UYARILARI

Daha sonra değerlendirmek üzere hemen yerinde hayvanla ilgili notları kaydeder. Bigi notu uyarılaı ekranda belirir ve kullanıcı onay verinceye kadar bütün işlemleri durdurur – bu, sözkonusu hayvan ile ilgili kritik işler veya uyarıları değerlendirmede çok popüler bir özelliktir.

KİLO ALIMINA GÖRE DRAFT

KAYITLI VERİLERE GÖRE DRAFT

İleri seviyede veri toplayan çiftiler için artık bu bilgileri draft için kullanma imkanı vardır. Mesela çoban belli bir şahsın sürüsünü ayırabilir veya ultrasonda ikizlere gebe olduğu tesbit edilen koyunları ayırmak mümkün olur.

PEK ÇOK BAĞLANTI SEÇENEĞİ

İster seri kablo ile okuyucuya veya drafter’a bağlanmak ister USB ile bilgisayara bağlanmak olsun ister Bletooth ve WiFi kablosuz bağlantı kullanılsın TW her türlü seçeneğe sahiptir. Bu esneklik, tartının ilave adaptör veya güvenlik cihazı almadan da çiftçinin kullanmakta olduğu diğer sistemlerle hemen çalışabilmesinin daha kuvvetle muhtemel olduğu anlamına gelir.

PEK ÇOK MONTAJ SEÇENEĞİ

GRAFİK VE İSTATİSTİKSEL ANALİZ

YARDIM

BASİT ÇİFTÇİ KALİBRASYON İŞLEMİ

Loadbar markasının ne olduğuna bakmadan her lokasyon için

 

VİDEOLAR:

Tartım Ölçeği ve Veri Toplama Cihazı 335000 TW-3more_vert
Tartım Ölçeği ve Veri Toplama Cihazı 335000 TW-3close

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

- Pazar lideri dokunmatik ekran teknolojisi - Parlak, yüksek netlik, açık okunabilir dokunmatik ekran. Büyük 7 "ekran doğrudan güneş ışığı altında kolayca okunur.

- Kullanımı kolay - Son derece sezgisel, kullanımı kolay arayüz

- Teknede yardım, 7/24 - Ürün kılavuzunun tamamı ürüne yüklenmiştir. Nerede olursanız olun veya yapmaya çalıştığınız şey yalnızca bir tık uzaklıktadır.

- Kayıt ağırlığı, yaşam verileri ve özellikleri - Hayvanlar üzerinde ağırlık vermekten çok daha fazla bilgiyi kaydetmek ve gözden geçirmek isteyen çiftçilere ideal olarak uygundur. Oturum başına en fazla 3 özellik kaydedebilir.

- Tedaviyi yerinde kaydedin - Hayvanlar dozajını doğru dozda uygulayabilir ve uygulayabilir ve bu bilgiler tedavi zamanında tartım ölçeğinde kaydedilebilir.

- Ağırlık veya kaydedilen verilerle taslak - Kaydedilen hayvanlarla ilgili verileri taslak haline getirebilirsiniz, örneğin koyunlarda hamilelik taraması, sığırlarda ıslak / kuru veya birden fazla mal sahibiyken bir grazier durumunda sahibi tarafından taranabilir.

- Cihaz üzerinde hayvan verileri analizi - Bir tartım oturumunda tüm hayvanlar için bireysel ağırlık kazanımı grafikleri ve ağırlık dağılım grafiğini gösterir.

- Sert, sağlam dış - Çiftlik hazır tasarım ve sertleştirilmiş, çizilmeye dayanıklı cam ekran, tüm ortamlar için uygun olmasını sağlar.

- Esnek montaj seçenekleri - Düz oturmalı veya dikey olarak monte edilmiş kolaydır.

- Ayarlanabilir montaj braketi, optimum görünürlük için özel görüş açısı sağlar.

- Esnek bağlantı seçenekleri - Tasarlayıcıya veya okuyuculara bir seri kablo, USB aracılığıyla PC'ye veya Bluetooth ve WiFi kablosuz seçeneklerinden yararlanarak bağlansın, TW-3 her seçeneğe sahiptir.

- Komple paket - Sert ve kullanışlı Gallagher taşıma çantası, montaj braketi, mikro fiber ekran bezi, pil şarj kablosu, şebeke şarj kablosu, APS yazılımı yüklü USB sürücü, PC'ye veri aktarımı için USB kablosu içerir.

 

VİDEOLAR:

Tartım Ölçeği ve Veri Toplama Cihazı TWR-5more_vert
Tartım Ölçeği ve Veri Toplama Cihazı TWR-5close

TWR-5, Touch Weigh Scale (TW) - Tartı Ölçeği ve Veri Toplayıcılar ailesinin yeni neslidir ve tamamen entegre bir EID okuyucu içerir. Ek olarak, TWR-5, 9 adete kadar eşzamanlı kaydı ve yaşam verisi kaydını destekler. Kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır ve anlaşılması kolaydır.

- Okuma ve tartma görevini tek bir kişi tarafından yapılmasını sağlamak için tamamen otomatiktir.

- Daha iyi karar verme için kapsamlı veri ve özellik kayıt özelliği. Her oturumda 9 özelliğe kadar aktivite, yaşam verileri kaydedilebilir.

- Kilo alımının hazırlanması, çiftçilerin hedef büyüme oranlarını karşılamayan hayvanları hızlı bir şekilde tanımasına ve ayırmasına izin verir.

- Hayvanlar, yoğun zamanlarda elle yazmayı kaydederek, ağırlıktan ziyade kaydedilmiş verilerle sıralanabilir.

- Sertleştirilmiş cam yüz çizilmeye karşı dayanıklıdır ve temizliği kolaydır. 7” büyük ekran, en önemli bilgileri kolayca okunabilecek boyutta görüntülemek için geniş bir alan sağlar.

- Dinamik toplama ekran düzeni, seçilmiş bilgileri büyük ve okunması kolay bir biçimde sığdırmak için ayarlar.

- Daha sonra gözden geçirmek için hayvanlara karşı notları kaydedin. Uyarı uyarıları açılır ve onaylanana kadar herhangi bir eylemi durdurur. Kritik eylemler veya uyarılar ile uğraşırken hataları ortadan kaldırır.

- İster seri kablo aracılığıyla, ister USB üzerinden bir PC'ye isterse Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz seçeneklerinden yararlanarak, TWR-5'in her seçeneği mevcuttur.

- Tambur üzerinde düz olarak oturma veya köşebent aracılığıyla dikey bir yüzeye monte edilebilir. Ayarlanabilir montaj aparatı, çiftçinin optimum görüş için görüntüleme açısını kolayca ayarlayabilmesini sağlar.

- Bir tartma seansı için bireysel ağırlık kazanım grafikleri ve ağırlık dağılımı çizimleri. Hayvan bilgisi, gebelik oranı gibi hayati istatistikleri analiz etmek için taslak grup tarafından da analiz edilebilir.

- Basit çiftçi kalibrasyon süreci sunar.

VİDEOLAR:

 

Gallagher Sheep Auto Drafter more_vert
Gallagher Sheep Auto Drafter close

- Tıpkı seçme işini otomatik pilot modunda yapıyormuş gibi

- Sheep Auto Drafter, koyun tartımı ve seçmesinin kitabı yeniden yazdı.

- Kurulumu ve kullanımı piyasadaki koyun seçme ürünlerinin hepsinden  daha  sorunsuz, sessiz ve kolay.

- Tartı kafesi, entegre yük çubukları ve EID anten paneli , uzaktan kumandalı kontrol modülü ve üç yollu seçme/ayırma modülü dahil.

- Tek kişilik seçme/ayıklama operasyonu

·- Koyun dostu – yüksek geçiş hızı

· -Kırılmaz – defalarca gerçekleşecek hayvan darbelerine dayanıklı kompozit malzeme

- Taşınabilir – hafif ve kolayca taşınabilir

Üç yollu Seçici/ayıklayıcı – Hızlı bir ayıklama için yeni, kolay görülmeyi sağlayan kapı dizaynı Uyumluluk – Gallagher kalıcı EID küpesi (ayrı satılır), Gallagher veya başka marka basküllerle (ayrı satılır) uyumlu  
Dayanıklı – kompozit malzemeden üretilmiş Hızlı Geçiş –Girişte ve çıkışta hızlı bir şekilde yakalama ve bırakmayı sağlamak için yol alma mesafesi kısa olan çift kanatlı kapı  
Elektronik Küpe Uyumu – Güvenilir bir okuma için her iki yana yerleştirillmiş antenler Yük Çubuğu Gerekmez – Entegre edilmiş yük çubukları Güvenli – Takılan/kıstırıcı noktalar, metal çubuklar veya keskin kenarlar yok

 

Uzaktan kumanda ile çalıştırma

Cihaz bir kişi tarafından çalıştırılır

Esnek

Küçük bir kuzunun da büyük bir koçun da geçmesi için ayarlanabilir kenarlar

Rahat görülen kontrol paneli

Acil durum düğmesi, otomatik/manuel durum & hata lambası

 

 

 

Eklenen modülerle  yeni seçenekler

Aşağıdakileri ekleyerek EID ve seçme kabiliyeti artırılabilir:

  • Fişe takılan okuyucu kontrolörü
  • Çıkış yolu sayısını 5e çıkaran ilave drafter

 

VİDEOLAR: