Оформити нове джерело по вимогам ВАК України
Будь ласка, оберіть наукове джерело, посилання на яке Ви бажаєте оформити відповідно до вимог ВАК України, та кількість його авторів. Якщо Ви не знаєте авторів цієї роботи, не додавайте їх.

Автор Прізвище
Введіть прізвище автора з великої букви.
Ім'я
Введіть ім'я автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
Побатькові
Введіть побатькові автора з великої букви. Якщо відомо лише ініціал, будь ласка поставте після нього крапку.
1*
2*
3*
4*
Якщо документ має більше, ніж 4 автори, у списку літератури зазначаються лише перші 3 автори!
Том       Випуск
Книга      

Список використаної літератури

Що треба змінити на VAK.in.ua?

Чупринін О.О. Усі уроки української літератури у 8 класі / Чупринін О.О.. – Харків: Основа, 2008. – 605 с. – (12-річна школа).

Відео до пісні "Із янголом на плечі" на слова І.Малковича та музику М.Бурмаки [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=euEphIeWjK8.

Розвиток таланту: Іван Малкович at TEDxKyiv [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=euEphIeWjK8.

Іван Малкович в студії Громадського [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=e1qeQ5WKyy8.

Іван Малкович. Старосвітська балада (Із янголом на плечі) [Електронний ресурс] – Режим доступу до ресурсу: https://www.youtube.com/watch?v=4ah4Arq931Y.

Портал VAK.in.ua знаходиться на стадії бета-тестування, а тому ми не несемо відповідальності за нестабільну роботу ресурсу чи за втрату даних. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук по роботі ресурсу.