Slide thumbnail

آزمایشگاه ها و کارگاه های علوم

اونت ها و جشن های شاد و علمی

ساخت و طراحی بازی های گروهی

سرآشپز کوچولو و دستور آشپزی علمی

مدرسه ی تابستانه و کلاس های بعد از مدرسه

هنر و خلاقیت همراه با بازی های فکری

owl-brown-2

 

 

 

 

با علم آشتی کنید!

هیجان علم را درک کنید!

وارد دنیای ناشناخته ی آزمایش ها شوید!

به ایده های جدید فکر کنید!

خلاقیت را لمس کنید!

آشپزی و لذت خوردن خوراکی های خوشمزه و رنگارنگ همیشه برای بچه ها جذاب است. حال اگر مفاهیم ساده ساده علمی را با این روش به آنها بیاموزیم لذت یک آشپزی علمی را به آنها هدیه داده ایم. مفاهیم ساده ای مانند مخلوط ها و محلول ها، حالت های ماده و انواع واکنش های شیمیایی در این دسته از آموزش جای دارد.

خلاقیت زاییده ی ذهن باز کودکانه و آموزش همراه با بازی به کودکان است. یادگیری مهارت های علمی، هنری و سرگرمی منجر به ایجاد ایده های خلاق می شود. ما محیطی را فراهم کرده ایم که این ایده ها را به واقعیت تبدیل کنیم.

سرگرمی های شاد همیشه مورد علاقه ی کودکان بوده است. اگر این سرگرمی ها را با مفاهیم علمی آمیخته سازیم جذابیت آن چند برابر می شود. پروژه های آشتی با علم می تواند پس زمینه ی بسیاری از جشن های علمی باشد.

آزمایش های علمی بسیار مهیج هستند. بعد از انجام آزمایش های جالب، بسیاری از کودکان در ذهنشان می خواهند دانشمندان بزرگی شوند. ما نه تنها این امکان را برای آنها فراهم کرده ایم بلکه به آنها توانایی ابداع و ایجاد فکرهای علمی جدید را می دهیم.

آخرین اخبار اندیشه آفرینان شریف

معرفی مسئولان کمیته‌های برگزاری چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

بر اساس اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، شایان فروزنده‌دل عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، طراح، پژوهش‌گر و مدیرعامل دو موسسه آموزشی پژوهشی و تولیدی در زمینه اسباب‌بازی به عنوان مشاور برنامه‌ریزی دبیر جشنواره و قاسم سلیمانی مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مسئول کمیته اجرایی و پشتیبانی این جشنواره منصوب شدند.

ادامه مطلب

Watch Dragon ball super