Komorní posezení v centru Prahy *Široký výběr pokrmů za příjemné ceny *Česká i mezinárodní kuchyně *Možnost využití salónků, pro soukromé oslavy a firemní akce

Vážení hosté,

dovolujeme si Vám oznámit, že restaurace Evald změnila provozovatele.

Máme otevřeno každý den od 11 do 22 h, ve všední dny nabízíme od 11.30 do 14.30 h polední menu (záložka "Denní nabídka").

V současné době pro Vás připravujeme aktuální menu i úpravu webových stránek.

Z tohoto důvodu se omlouváme, že ne všechny údaje na webových stránkách jsou nyní platné.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky na č.: 221 105 222.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Těšíme se na Vaši návštěvu smile

Tým Restaurace Evald

 

 

Vítejte na stránkách restaurace Evald, která vznikla společně s kinem v domě bývalého Lucernafilmu na Národní třídě 28 v roce 1997. Svůj provoz zahájili 13. září 1997 přehlídkou filmů režiséra Evalda Schorma, jehož jméno má restaurace a kino ve svém názvu. Evald Schorm se věnoval dlouhá léta filmové a divadelní tvorbě, která často byla ovlivněna zákazy. A jeho snem bylo malé moderní kino, s možností posedět po kulturním prožitku v restauraci u dobrého jídla a sklenky vína či oroseného půllitru piva.

O nás

Najdete nás na Národní třídě, hned vedle obchodního domu Máj a nedaleko Václavského náměstí. Sejdete jen několik schodů a ocitnete se v prostorách restaurace, kde snadno ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste v centru města.

Můžete u nás ochutnat jídla české i mezinárodní kuchyně a k tomu si dát třeba sklenku vína z Habánských sklepů nebo Znovín Znojmo. Pokud máte raději pivo, čepujeme smíchovský Staropramen a polotmavý Granát. Po jídle Vám nabídneme čerstvě pomletou italskou kávu Bencini a k tomu dortík či dezert domácí výroby. Celou nabídku jídel a nápojů si můžete prohlédnout v menu.

          

Rádi pro vás zajistíme oslavy narozenin, svatební hostinu, promoce, třídní srazy, firemní akce, přednášky, workshop nebo pohoštění formou rautu. K pronájmu je tu hned několik prostor, restaurace kde se posadí 54 osob, větší salonek pro 30 osob a komorní salonek s kapacitou pěti míst nabízí prostor k vašim jednáním, kdy nechcete být rušeni. Pro jakýkoliv dotaz nás neváhejte kontaktovat na +420 221 105 222.

Pokud naopak potřebujete větší prostor je tu kinosál s kapacitou 70 míst, který si je možno reservovat na tel.+420 724 444 583.

Vaše přání jsou pro nás inspirací. Doufáme, že od nás odejdete spokojeni. O to se stará náš tým.

Akce

VÁŽENÍ HOSTÉ,

pro konání různých akcí - jako jsou např. firemní prezentace, třídní srazy, setkání s přáteli či rodinné oslavy - je možné zarezervovat si u nás salonek. Pro bližší informace a pro zajištění termínu rezervace nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle: 221 105 222.

Děkujeme, kolektiv restaurace Evald

 

 

 

 

Fotogalerie

Speciální nabídky

 

 

Vážení hosté,

Věrnostní program je dočasně pozastaven.

Děkujeme za pochopení.

Kontakt

ADRESA

Národní třída 28
Praha 1  
Email: evald1@seznam.cz
Tel.: +420 221 105 222

VAŠE spokojenost je NAŠÍ prioritou!

Pokud u nás nebudete spokojeni, řekněte to rovnou nám. Naše obsluha je připravena řešit všechny možné reálné požadavky hostů restaurace. A pokud splníme vaše představy, řekněte to svým známým a přijďte i s nimi.

OTEVÍRACÍ HODINY

PONDĚLÍ-NEDĚLE 11:00 - 22:00