!!!POZOR!!! INBody 230 pro klienty alpinningu ve dnech 26.-28.4.2017
Kontakt:: +420 601 340 006

Jsme bezkonkurenční fitness aktivita, která Vám pomůže ke spálení tukových zásob a zvýšení kondice. Těší se na Vás team alpinningu Hodonín.

NAVŠTIVTE A VYZKOUŠEJTE NOVÉ ALPINNING LADIES CENTRUM V HODONÍNĚ !.

I V SAMÉM CENTRU HODONÍNA SI JIŽ OD 2.KVĚTNA můžete užít originální a funkční novinku - OTEVÍRÁME - NUTNÁ REZERVACE!

Označení LADIES v žádném případě pánům vstup nezakazuje, pouze poukazuje na méně komfortní podmínky návštěvy, než je tomu u něžného pohlaví.

ALPINNING™ je výjmečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Zlepšuje aerobní kapacitu, zvyšuje VO2Max, spaluje velké množství kalorií, zapojuje svaly, které stabilizují tělo a celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na trenažéru, tak mimo něj, zvyšuje post tréninkový energetický výdej a urychluje regeneraci.


Kde nás najdete?

Nově vznikající Alpinning centrum se nachází v centru Hodonína na Masarykově nám. 257, v obchodním domě IRO.

Masarykovo nám. 257

Obchodní dům IRO Galerie
695 01 Hodonín

Proč cvičit alpinning?
 1. PŘIROZENÝ POHYB

  Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu Alpitrack je přímo vyvozen z chůze, tzn. jedná se pohybovou strukturu tělu vlastní, přirozenou. Není třeba se učit novým věcem, chůzi zvládne každý.

 2. ZAPOJENÍ CELÉHO TĚLA

  Při chůzi nebo běhu se zapojuje většina svalových skupin těla – na rozdíl např. od jízdy na kole. Výrazně pracuje také oběhový a respirační systém.

 3. VÝRAZNÝ VÝDEJ ENERGIE

  Zapojením celého těla včetně oběhového  a respiračního systému dosahuje celkový energetický výdej během lekce Alpinningu kolem 1230 – 1340 kJ i více.

 4. REDUKCE VÁHY

  Pavidelným energetickým výdejem za určitých podmínek, lze dosáhnout redukce tuků v těle a tím i redukci tělesné váhy. Tuky se spalují za přítomnosti kyslíku (aerobní cvičení – Alpinning) a nejefektivnější spalování nastává přibližně mezi 30 – 60 min. aerobní aktivity.

Zobrazit všechny výhody