Finance

Investice

Reality

Daně
Reference
1.

Nikdy jsem si nemyslela, že dokáži hypotéku splatit o 7 let dříve. Teď už mám její konec na dohled.
paní Jana S., učitelka ZŠ, Praha 4

2.
Paní Helena poskytuje svým klientům skutečně prvotřídní servis. Máme u ní již léta hypotéku a postupem času jsme s ní vybudovali celé naše rodinné portfolio. Teď manžel rozjiždí svoji firmu a automaticky jsme se na ni obrátili. Nemusíme se o nic starat, hlídá nám termíny a všechny návaznosti, které by nás ani nenapadly.
paní Dana, úřednice, Praha 6
3.

Paní Leštinová má přehled o aktuálním dění na trhu, dokázala mi poradit a výrazně ulehčit práci při realizaci pojištění, investic do budoucna, hypotéky. Jsem přesvědcěný, že díky ní jsem u bankovního ústavu dostal u hypotéky výrazně nižší úrokovou sazbu než bych dostal sám. Svým známým paní Leštinovou, jako finanční poradkyni, doporučuji všemi deseti.
pilot dopravního letadla, Praha 6

4.
Tak takhle si představuji služby! Koupě nového domu byla hračka. Nemusel jsem se fakt o nic starat.
pan Jan B., podnikatel, Dolní Břežany
5.

Měl jsem spoustu "supr" finančních produktů od svých "kamarádů". Teď mám smysluplné portfolio, které mi příjemně vynáší.
člen představenstva celosvětové IT firmy, Jesenice

6.
Velké díky paní Leštinové za odpovědný, profesionální a lidský přístup k její práci. Díky její odborné práci jsme ušetřili spoustu peněz na životním pojištění, zajistila a vyřídila pro nás zajímavou hypotéku tak, že jsme mohli zafinancovat byt, udělat spoření a pojištění dětem i sobě, vyřešila za nás i pojistné události, rychlým řešením situace zachránila naši příbuznou před exekucí a dala jí do pořádku veškeré finance tak, že v klidu mohla splácet půjčky a nebát se znovu o existenci. Má naši velkou důvěru a pokud nastane problém v oblastech, kterými se zabývá, obracíme se pouze na ni. Je náš „strážný anděl financí“. Děkujeme.
paní Alena P., podnikatelka, Brno

Máte dotaz? Zeptejte se

od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00
mobil 602 286 377