NOWOŚĆ : Kurs obsługi smartfona / tabletuKurs przeznaczony jest dla osób starszych którzy otrzymali swój pierwszy smartfon lub tablet i chcą nauczyć się jego obsługi.

Zapisz swoich rodziców !


Witamy na stronie kursów komputerowych.


Kiedy komputer stał się na tyle tani, by zagościć w każdym domu, wciąż pozostała duża grupa osób bojących się z niego skorzystać. Są to głownie ludzie starsi, którzy uważają, że nie podołają jego obsłudze. Ludzie, którzy może i chcieliby spróbować, ale krepują się poprosić o pomoc ciągle zabiegane swoje dzieci czy wnuczęta.

Ciekawostka: nasz najstarszy kursant – Pan Andrzej- miał 89 lat, a najmłodszy Norbert zaledwie 11. Średnia wieku naszych kursantów to obecnie 68 lat i ciągle rośnie :)


Dla takich osób jest skierowana nasza oferta. Praktyczna wiedza. Cenowo przystępna dla absolutnie każdego. Prowadzona przez cierpliwych i sympatycznych młodych ludzi.
Nasze zajęcia odbywają się w domu ucznia na jego komputerze. Człowiek czuje się wtedy najmniej zestresowany i najwięcej korzysta.

Na wielu naszych materiałach reklamowych widnieje uśmiechnieta buźka.kursy komputerowe wrocław
Jest to niepisany symbol naszych kontaktów z klientami.
Zawsze z uśmiechem, rzetelnych, nastawionych na uczciwe-partnerskie traktowanie.


Program każdego naszego kursu został przygotowywany autorsko na bazie wieloletniego doświadczenia. Jako nieliczni na rynku zapewniamy dodatkowe materiały szkoleniowe oraz oprogramowanie wspirające naukę (np.programy do nauki pisania na klawiaturze).

Po więcej informacji zapraszamy do działu Informacje. Do szybkiego kontaktu z nami służy formularz po prawej stronie lub dział Kontakt.


Zapraszamy do współpracy.
Zespół "komputer kursu"
Kontakt
Telefon :
693-698-520
Współpraca