Fifa 13 Skladem!
 

První DLC pro Settlers 7 + trailer

dlc1Ubisoft vydal první DLC Pack, který si můžete koupit na stránkách Ubisoftu.

Balíček obsahuje 3 nové mapy:

Tempest Taiga – na této mapě pro 2 hráče je jen na vás znovusjednocení rozdělené Metropolis if Tanholm a znovuobnovení její bývalé slávy. Úrodná zem je uvnitř i vně městských hradeb a celá oblast je také chráněna opevněním.

Battle of Tanholm – mapa pro 4 hráče, kde budete zkoumat bouřlivé pobřeží Taigy na severu Tandrie. Je zde několik uhelných dolů, nebo můžete použít okolní husté lesy.

Fiery Chasm – mapa pro 3 hráče, z obrovské sopky uniká spousta lávy, která protéká přes území vulkanických útesů a zelených  luk. Bojujte o nadvládu v této zemi konfliktu.

Trailer a galerie uvnitř příspěvku.

Číst zbytek příspěvku →

Videorecenze z Tiscali Games

Settlers jsou zpět v plné síle a berou si to nejlepší z předchozích dílů. Hlavní inspirací tvůrcům byl především nejpopulárnější druhý díl, k jehož principům však přidali spoustu novinek. Obyvatelé vašeho království se tak opět pohybují výhradně po cestičkách spojující jednotlivé dílny. V nich se ze základních surovin tvoří nejrůznější výrobky, od prken, přes šperky, až po obyčejný chléb.

Číst zbytek příspěvku →

Settlers 7 – Recenze

Malí pracovníci, kteří poslouchají vaše rozkazy v Settlers 7 jsou téměř neúnavní. Dolují uhlí, stříhají ovce, kácí dřevo a taví železo a žádají toho na oplátku tak málo. Pokud pro ně nemáte co na práci mohli by zlenivět a dělat potom méně. A když budete hrát tuto hospodářsky těžkou strategickou hru, budete muset být k jejímu úspěšnému zdolání stejně aktivní jako vaši podřízení ve hře. Poslední díl z dlouhotvající série Settlerů je tak okouzlující a zábavný jako nejlepší staré díly. Je potom jen škoda, že tak dobrou ru kazí nová ochrana od Ubisoftu, kdy musíte být připojený k internetu i během hraní singleplayeru, což by ještě nebylo to nejhorší, mnohem děsivější je padání ubisoftích serverů a vy potom nemůžete hrát i když máte připojení v pořádku.

Číst zbytek příspěvku →

České vývojářské deníčky ze Settlers 7 – část 2

Český vydavatel Playman otitulkoval další dva vývojářské deníčky ze strategie Settlers 7: Cesta ke koruně.

V prvním z nich vývojáři představují možnosti úprav map a vašeho hradu, čímž lze docílit toho, že vaše bašta vypadá při každé hře jinak. Dojde také na přiblížení hradní kovárny, v níž můžete prováděť další úpravy vzhledu a udělat si tak z hradu jakéhosi pomyslného avatara:

Číst zbytek příspěvku →

České vývojářské deníky ze Settlers 7

Nový trailer z brzké strategie Settlers 7: Paths To a Kindgdom se zaobírá možnostmi přizpůsobení. Uslyšíte v něm mluvit strategického guru Bruce Shelleyeho, který na hře pracuje jako konzultant a uvidíte hned několik způsobů, jak si přizpůsobit mapu ke stylu hry, jenž vám vyhovuje. Také se dozvíte, nakolik si lze přizpůsobit vlastní hrad a udělat z něj jakéhosi svého pomyslného avatara – třeba tím, že jeho hradby oblepíte veselými modrými balónky:

Číst zbytek příspěvku →

Ekonomický model ze Settlers 7

Po nedávném spuštění betatestu strategie The Settlers 7 se vývojáři z Blue Byte vytasili s podrobnostmi o fungování ekonomického modelu ve hře. Hospodaření se totiž budete muset věnovat i v případě, že se rozhodnete svého nepřítele přemoct silou. Nejprve ale pár zbrusu nových obrázků:

Číst zbytek příspěvku →

České demo Settlers 7

Německý gigant na poli instantních polévek, omáček a podobných dobrot Pfanni získal exkluzivní práva na hratelnou demoverzi strategie Settlers 7: Paths to a Kingdom. Tu si můžete stáhnout (2,5 GB) z Tiscali, Pfanni, Gamershell GH, serverů UbiSoftu a funkčního torrentu. Zahrát se dá v několika světových jazycích, kde vedle angličtiny, polštiny nebo němčiny nechybí také čeština. Demoverze obsahuje jednu mapu ve třech verzích – pro singleplayer, pro multiplayer a jako volnou hru bez soupeře. V demu se nedá ukládat pozice a chybí v něm některé herní funkce.

Číst zbytek příspěvku →

Obsah sběratelské verze The Settlers 7

Všichni hráči, kteří váhali s objednávkou sběratelské edice The Settlers 7: Cesta ke koruně a čekali na oznámení jejího obsahu, se konečně dočkali.

Sběratelská edice hry The Settlers 7: Cesta ke koruně bude kromě samotné hry také obsahovat:

16 cm vysokou figurku postavičky ze světa Settlers
jedno balení semínek, které hráči připomene jaké základní prvky jsou potřeba k vybudování království
plakát ve formátu A2
soundtrack
odemykatelný obsah v podobě jedné exkluzivní mapy
odemykatelný obsah v podobě několika unikátních stavebních prvků

the_settlers_7_sberatelska_verze

Sběratelská edice vychází na přelomu března a dubna v České republice a na Slovensku s českými titulky a českým/slovenským manuálem. Ve sběratelských edicích ještě najdete i původní DVD s anglickou verzí hry, takže tato edice může posloužit těm, kteří preferují hraní v původním (anglickém) jazyce.

Zdroj: Recenzeher.eu

Settlers 7 v podrobnostech

Sedmý díl snad již vpravdě legendární budovatelské strategie The Settlers 7: Paths To a Kindgom (u nás Cesta ke koruně) oznámili Blue Byte koncem září tehdy vcelku nicneříkající tiskovkou. Dnes na ní navazuje nejen zpráva o tom, že 19. ledna začne na serveru Fileplanet rozdávání klíčů do otevřeného betatestu, a spolu s ní také výčet hlavních vlastní hry. Co všechno tedy nabídne?

  • Obsáhne nový systém stavění budov a komplexnější řetězovou produkci surovin nebo hotových výrobků, takže ve své říši budete moci spravovat každou individuální vesnici nebo sektor na mapě.
  • K vítězství povedou tři cesty: vojenská (= cílem zničit nepřítele), technologická (přemoci protivníka vědeckým pokrokem) a obchodní (zabrání všech hlavních obchodních cest). Vítězné body přitom budete získávat postupně během hry, takže i v pozdější fázi se budete moci z jednoho druhu hraní přeorientovat na jiné.

Číst zbytek příspěvku →