Guild Wars 2

Playstation 3  |   Playstation 2  |   XBOX 360  |   One Station  |   Gameboy  |   PSP  |   Nintendo DS  |   Nintendo Wii  |   PC Hry

Juiced 2

 

Juiced 2: Hot Import Nights

Juiced 2: Hot Import Nights je pokračování arkádových závodů Juiced, které se rozhodlo jít v tomto žánru trochu jinou cestou než ostatní podobné tituly. Ve hře Vás čekají kromě závodění a povedeného tunningu aut také reálně ztvárněné městské okruhy v Evropských městech, možnost sázení na výsledky závodů a nejen na ně, revoluční multiplayer,  a to vše se bude odehrávat pouze za svitu měsíce.

Na začátku hry si budete moci vytvořit svůj vlstní profil, zvolíte pohlaví a vzhled postavy a můžete začít závodit. Celkem se ve hře objeví přes 90 různých aut, z nichž se každé skládá z více než 300 částí. K doladění Vám poslouží široká paleta nálepek a vynilů, kterých má být k dispozici přes 2000 v mnoha variacích. Ve hře je také vylepšený model poničení auta, který však nemá vliv na samotné ovládání.

Základem hry bude Hot Import Nights tour, což je show odehrávající se v reálných lokacích , kde budete závodit proti různým celebritám, hudebníkům či třeba modelkám. Ve hře bude revoluční systém Driver DNA, která bude monitorovat hráčovy výsledky, jeho styl, řidičské schopnosti a ostatní atributy. Na základě těchto dat se bude odvíjet další vývoj vybraného charakteru. Tyto profily pak také budou k dispozici při online závodění. Z centrálního serveru bude také možnost stáhnout si ghost car hráče, který zajel nejlepší čas a pak proti tomuto ´duchovi´ měřit síly a pilovat své dovednosti v singleplayerové části hry.  

Vytvořte si auto, které bude možno upravovat v obrovském rozsahu jak po funkčností tak i po vizuální stránce,  sestavte si vlastní tým závodníků, rozneste ostatní na kopytech a ještě za to zkásněte vsazené prachy nebo soupeřovu káru. Jestli máte rádi auta, závodění, drifting, tunning, dobrou muziku, holky a hazard tak je tahle hra přímo pro Vás!

 

Tato hra by měla vyjít 28.9.2007 na PC, PSP, PS2, PS3, X-Box 360 a NDS.

 
OBRÁZKY