“W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz,

oraz rzeczy, które z nimi tworzysz”

Fotograf Ślubny Kraków – Darek Czepiel

Mieszkam w Małopolsce, pracuję na terenie całej Polski. Udokumentuję ten dzień dla Was tak, jakbyście chcieli go zapamiętać. Zaproście mnie, a dojadę w dowolne miejsce by tworzyć z Wami historię o miłości.

Zdaję sobie sprawę, że…

…wybór fotografa ślubnego to niełatwe zadanie.

Poświęćcie na to tyle czasu ile potrzebujecie, bo głęboko wierzę w to, że powinien to być właściwy człowiek, któremu zaufacie, który nawiąże z Wami relację i w dniu ślubu będzie jak przyjaciel, a nie pan z aparatem.

Poznajmy się!

VISUAL STORYTELLING

To nowoczesny styl, to filozofia pracy, która pozwala mi opowiadać zdjęciami historie.
 To wizja, która charakteryzuje mnie jako człowieka i jako fotografa ślubnego.

Wybrane Historie Ślubne

Dla mnie fotografia ślubna to nic innego jak opowieść o miłości. 

Staram się zawsze by materiał, który oddaję nie był tylko zlepkiem kadrów, ale autentyczną, ciekawą i emocjonującą historią o Was i dla Was.

Zanurz się w magicznym świecie fotografii ślubnej w moim wykonaniu. Nie zważaj na odległości, na to, że ja mieszkam w Krakowie, a Ty gdzieś, bo odległości nie mają znaczenia. Jeśli czujesz mój styl, a moje kadry wzbudzają w Tobie emocje, których nie odczuwasz oglądając zdjęcia ślubne innych, to czy nie wspaniale byłoby wyruszyć razem w tę przygodę? Sfotografowałem już dziesiątki ślubów na terenie Krakowa i uwierzcie mi, że bardzo chętnie podróżuję, by odkryć nowe, bliskie Wam miejsca. Jeszcze tylko kilka kroków i mogę być Waszym fotografem ślubnym!