этот материал доступен на русском

Чешка Давидова виграла спринтерську гонку етапу КС з біатлону, українки провалилися

17:12, 24 січня 2019
Інше
186 0
Підгрушна не фінішувала у спринті етапу Кубка світу в Ангтхольце / biathlon.com.ua

В Антхольці (Італія) відбулась перша гонка етапу Кубка світу з біатлону, де у жіночому спринті перемогу здобула Маркетта Давидова з Чехії.

Українки в черговий раз провалили гонку, зайнявши місця не вище 30-го,повідомляє офіційний сайт змагань.

Переможницею змагань стала Маркетта Давидова з Чехії, яка ідеально відстрілялася на вогневих рубежах і подолала дистанцію за 21 хвилину 40.7 секунди. Чешка обігнала Кайсу Маккарайнен з Фінляндії на 1,7 секунди і Марту Олсбю Ройселанд з Норвегії - на 3,5 секунди. У обох призерок по 1 промаху.

Кращою серед українок стала Анастасія Меркушина (1+0 промахів) з відставанням в 1 хвилину 27,6 секунди - 35-е місце. 60-е місце у Валентини Семеренко, яка замкне список учасниць гонки переслідування - +2:23,7 (1+0), 78-е у Віти Семеренко (1+2), +2:48,5, 82-е у Юлії Журавок, +3:12,3 (1+1).

Капітан збірної України Олена Підгрушна не змогла фінішувати, показавши на стрільбі результат (0+2).