Wyniki wyszukiwania
  1. 18 godzin temu

Mają hawk-eye, statystyki każdego uderzenia, ujęcia z góry, dołu, boku, a i tak potem sędzie nie potrafi policzyć poprawnie do 5... Ależ kuriozum.

2. 19 godzin temu

Nie dość, że wygrywa mecze po przegranym pierwszym secie to jeszcze miażdży sędziów w tym roku !!! Jeszcze gdyby tak naprawdę była forma, to to mógłby być jej najlepszy sezon!

3. 21 sty

Butterflies are back! Lotto Twice III - Aga Radwańska's dress for IW/Miami or clay season.

4. 19 godzin temu

Agnieszka wygrywa z Moną Barthel za... 10 (!!!) piłką meczową. Mecz trwał 2h 24 min. - 36, 63, 75...

5. 9 lut

Całe życie byłem zdania że Ula>Aga Od jakiegoś czasu jest na odwrót...

6. 20 sty

Cudu na już potrzeba

7. 20 sty

To, co powtarzam od lat. Zero postępów w przygotowaniu fizycznym. Taka drobnizna ją wykończyła.

8. 1 godzinę temu
  9. 2 godziny temu

Petra Kvitova z ósmym zwycięstwem z rzędu. Tym razem wygrała z 6:0, 6:3. Czeszka będzie kolejną rywalką Agnieszki Radwańskiej.

10. 17 godzin temu

those forehands give me life 🔥

11. 19 godzin temu

Gem, set, mecz! Agnieszka Radwańska wykorzystała 10. meczbola i pokonała Monę Barthel 3:6, 6:3, 7:5. Po 2 godzinach i 24 minutach awansowała do 2. rundy.

12. 19 godzin temu
  13. 19 godzin temu

Po 2 godzinach i 26 minutach Agnieszka zapewniła sobie awans do 2. rundy turnieju w .

14. 19 godzin temu

Do dziesięciu razy sztuka.

15. 19 godzin temu
    W odpowiedzi do

Wymęczyła??? Wyrwała siłą woli raczej... Na końcu oddychała już jak pływak, który wyczołgał się z wody po przepłynięciu kanału La Manche...

16. 19 godzin temu
  17. 19 godzin temu
    Pokaż ten wątek
  18. 20 godzin temu

In Qatar they have blue snow! :) Go Agnieszka!!! :)

19. 20 godzin temu

Jak tak dalej pójdzie to sędziowie ze strachu na mecze Agi nie będą przychodzić 😂😁😂😂

20. 20 godzin temu

Jedno Radwańskiej trzeba przyznać, jak nawet za najlepszych sezonów zwycięstwa po przegranym pierwszym secie jej "nieszły" to w tym roku chyba idzie na rekord.

Wydaje się, że ładowanie zajmuje dużo czasu.

Twitter jest przeciążony lub wystąpił chwilowy problem. Spróbuj ponownie lub sprawdź status Twittera, aby uzyskać więcej informacji.