Новини

Previous Next

Нарада-тренінг «Напрями вдосконалення післядипломної освіти лікарів за результатами складання субтесту з завдань типу USMLE»

17 травня 2018 року Центром тестування спільно з Директоратом науки, інновацій, освіти та кадрів МОЗ України було проведено одноденну нараду-тренінг «Напрями вдосконалення післядипломної освіти лікарів за результатами складання субтесту з завдань типу USMLE 28 березня і 7 листопада 2017 року».

У нараді взяли участь голови та заступники голів комітетів фахової експертизи ліцензійного іспиту «Крок 3» для спеціальності «Медицина», відібрані за результатами відкритої реєстрації, представники ЗВО та завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії з питань післядипломної освіти лікарів (провізорів) Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Під час наради директор Центру тестування Ірина Булах виступила з доповіддю «Медичний ліцензійний іспит в контексті реформи медичної освіти в Україні», заступник директора Центру тестування Леся Войтенко провела для учасників тренінг щодо правил створення тестових завдань ліцензійних інтегрованих іспитів; етапів та методики проведення експертизи тестових завдань; використання психометричних характеристик тестових завдань у навчальному процесі.

Також учасникам був представлений узагальнений аналіз результатів складання субтесту з завдань типу USMLE та надані для обговорення, аналізу та розробки відповідних рекомендацій психометричні характеристики тестових завдань для контингенту українських та американських лікарів-інтернів.

Учасники наради-тренінгу констатували, що відмінність у результатах українських та американських лікарів-інтернів пов’язана в першу чергу у невідповідності протоколів надання невідкладної допомоги в Україні з міжнародними протоколами та запропонували шляхи вирішення цього питання.

26 травня Центр тестування відкрив для учасників доступ до інформаційних матеріалів наради-тренінгу.