Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 23 Kwi 2019 23:15


 [ Posty: 2 ] 
M.I.A. kto slyszal co sadzicie ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 12 Listopada 2005
Posty: 436
Lokalizacja: cheap vodka city
Post M.I.A. kto slyszal co sadzicie ?
  Wysłano: 18 Lis 2005 11:29
osobiscie to "odkrylem" ja z 1,5 roku temu jak widzialem pierwszy teledysk
do sunshowers potem dlugo nic teraz hameryka jara sie nia rownie mocno co lady soverign ostatnio wreszcie dorwalem cala plyte pt arular i nie moge przestac sluchac laczy tyle elementow brytyjskiego garage hiphopu muzyki elektronicznej i typowo etncznej jak przystalo na hinduske
oprocz tego zajmuje sie designem i roznymi duperelami ciekawych odsylam do strony http://www.miauk.com/

a tu link do jednego z utworow http://d.turboupload.com/d/159703/11_-_ ... s.mp3.html


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 Września 2005
Posty: 1710
Post Re: M.I.A. kto slyszal co sadzicie ?
  Wysłano: 18 Lis 2005 14:59
ja trafilem na m.i.a jakos na poczatku wakacji i ostro sie zajarałem tą płytą. Pierwszy raz na Base zobaczyłem klip do Bucky Done Gone, potem cała płyta sprawdzilem. jjak dla mnie najlepsze numery to pull up the people i galang. doceniam to ze jest to przelomowa plyta i odmienna od trendow jakie lansuje teraz telewizja/radia/itp. za to piatka, ale plyta na dluzsza mete jest meczaca. po pewnym czasie juz te, swiadomie, poustawiane dzwieki, tak ze sprawiaja wrazenie nie pasujacych do siebie, mecza uszy. ale tak jak wspomniales, trzeba ta plyte sprawdzic wlasnie dlatego, ze jest to brzmieniowy kolaż tego co teraz cieszy sie najwieksza popularnoscia na wyspach, podany w oryginalny sposób.


Powrót do góry
 [ Posty: 2 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], matsu i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.