Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 23 Kwi 2019 23:18


 [ Posty: 12 ] 
Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Grudnia 2005
Posty: 305
Lokalizacja: z 016
Post Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Da
  Wysłano: 17 Sie 2007 12:15
Obrazek

Nas ma zagrać koncert dla studentów Virginia tech, gdzie odbyła się masakra studentów, wszystko byłoby w porządku, gsyby nie zastrzeżenia niektórych ludzi do tekstów Nasa. Osoby takie jak Bill O'Reilly (człowiek zniechęcający do hip hopu - sprawdzcie 'Evening News Chamilionaire'a) twierdza ,że Nas jako gangsta raper jest nieodpowiedni na tą okazję, jako że tragedia była spowodowana użyciem broni prze jednego studentów. Nie obchodzi go, że jeżeli Nasa można nazwać gangsta, to trzeba go też nazwać jednym z najinteligentniejszych i najbardziej uduchowionych raperów. O'Reilly wysuwa także argument dotyczący oskarżeń o posiadanie broni co do Nasa, jakby koleś miał zagrać 'Made You Look' i oddać kilka strzałów w powietrze... poniżej fragment programu o tym wszystkim, prowadzi oczywiście Wapniak O'Reilly. Żeby to nie wyglądało jednostronnie z mojej strony, częśc studentów także nie chce Nasa w Virginii. Napiszcie jakie macie argumenty za Nasem (jeżeli w ogóle), bo gość w koszulce z napisem 'Property of hip hop' miał niewiele

http://www.youtube.com/watch?v=EwDV1z6hqLs

http://www.mtv.com/news/articles/156630 ... /nas.jhtml

jako, że o Nasie dziś głośniej od Curtisa mam też jego nowy kawałek gościnny:
Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara - Freedom Jazz Dance

Kod:
http://www.zshare.net/audio/316862494f24eb/


plus bonus: jedna ze śmiejszniejszych rzeczy jakie ostatnio widziałem, dowiedzcie się czy hip hop naprawde umarł....

http://www.youtube.com/watch?v=jIHjuSWzGEA


Powrót do góry numer gg YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 Września 2006
Posty: 1289
Lokalizacja: Śrem
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 12:31
pokazuja go jak z najgorszej strony

_________________
Obrazek

Polskie Nielegale http://podziemiehhpl.blogspot.com/
http://www.youtube.com/user/szyszkin19
"...nie trać mocy na konflikt bo szkoda jej..."


Powrót do góry profil na facebooku WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 Czerwca 2006
Posty: 3662
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 17:31
To teraz już wszystko co związane z bronią jest złe? Jestem ciekawy ilu tych anty przesłuchało dyskografię Nasira tak w ogóle (zgaduję, że niewielu).

_________________
http://www.lastfm.pl/user/ucanttellmeshit


Powrót do góry

Dołączył(a): 28 Kwietnia 2006
Posty: 1656
Lokalizacja: WARSZAWA
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 17:44
No bo po co,lepiej sobie zrobić reklame i wieszać psy na kimś :roll:


Powrót do góry

Dołączył(a): 21 Września 2005
Posty: 49
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 18:02
hehe akurat O'Reilly nie musi sobie robiĆ reklamy... bo jak jesteś jedną z głownych postaci Fox'a to znany raczej jesteś:) a że koleś jest ultra konserwatystą i broni wojny w Iraku jak pojebany to też przeciwko "gangsterce" jest.. hehe ale z tego o ile się nie mylę to konserwatyści, którym jest O'Reilly są niezłomnymi miłośnikami broni.. hehehe
z drugiej stronyy jeśli miałby się odbyĆ koncert i rzeczywiście miałyby się w nim pojawiĆ słowa o broni, zabijaniu, szeroko pojętej "gangsterce" to nie byłoby to na miejscu..


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 Sierpnia 2006
Posty: 1689
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 18:25
Delikatnie mowiac nie przepadam za tymi pseudokonserwatystami z Fox'a, telewizji w 100% podporzadkowanej Bushowi, Cheneyowi Rumsfeldowi i innym zbrodniarzom wojennym.

Ale z drugiej strony nie mozna oczekiwac (podobnie jak wystepujacy w tym materiale dziennikarz muzyczny) ze stare wapniaki beda znaly cala dyskografie Nas'a i ze nie beda oceniac tego artysty poprzez pryzmat "shoot em up" czy "got yourself a gun". Umowmy sie ze my polacy nie mamy stycznosci z bronia chocby w 5% takiej jaka maja mlodzi mieszkancy USA. Dla nas teksty o zabijaniu brzmia jak tzw "fairy tales" natomiast tam jest to w pewnych kregach codziennosc.

Nas to ikona HipHopu ale trzeba przyznac ze znalazloby sie mnostwo raperow bardziej odpowiednich na taki koncert. Ja bym widzial np Roots, Mos Def'a czy Common'a (bo zakladam ze poruszamy sie w mainstreamie). Umowmy sie ze zadne raper nie jest do konca grzecznym chlopcem ktory wieczorami zajmuje sie przeprowadzaniem starszych kobiet przez ulice, ale nie oszukujmy sie ze wyzej wymienione tytuly nie traktuja o strzelaniu, tylko np o szydelkowaniu czy pielegnowaniu roslin w ogrodku.

_________________
Obrazek


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 Czerwca 2006
Posty: 3662
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 21:01
Cytuj:
hehe ale z tego o ile się nie mylę to konserwatyści, którym jest O'Reilly są niezłomnymi miłośnikami broni.. hehehe
Proponowałbym nie szufladkować.

Cytuj:
hehehe
z drugiej stronyy jeśli miałby się odbyĆ koncert i rzeczywiście miałyby się w nim pojawiĆ słowa o broni, zabijaniu, szeroko pojętej "gangsterce" to nie byłoby to na miejscu..
Myślę, że Nas nie wyjebałby z utworami typu:
Cytuj:
"shoot em up" czy "got yourself a gun"
albo "Made You Look", więc może "Just A Moment"?

Cytuj:
Nas to ikona HipHopu ale trzeba przyznac ze znalazloby sie mnostwo raperow bardziej odpowiednich na taki koncert. Ja bym widzial np Roots, Mos Def'a czy Common'a
True, true.

_________________
http://www.lastfm.pl/user/ucanttellmeshit


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 Lipca 2006
Posty: 1010
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 17 Sie 2007 21:15
Fajniew by było zobaczyc Nasa czy raczej Naza jak to mówi Bill,w programie O'Reilly'ego,ciekawe czy nas by się wypierał swojej gangsterki.

Ten konert to jakas stypa ma być no nie?


They SHOOTIN'


Powrót do góry numer gg

Dołączył(a): 12 Listopada 2005
Posty: 436
Lokalizacja: cheap vodka city
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 18 Sie 2007 08:55
napisalbys chciaz streetwsweeper ze swojego posta zdarles w calosc z nahright


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 Lutego 2007
Posty: 401
Lokalizacja: wwa/piaseczno
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 18 Sie 2007 09:48
o reilly to idiota,kieruje sie tylko swoimi przekonaniami i nie do konca wie co mowi...przypomina mi sie program w ktorym jezdzil snoop dogga i rozmawial z jego prawniczka ktora go bronila.jakis czas potem snoop mial koncert w holandi i w tamtejszym programie niezle pojechal po o'reillym,mozna bylo sie posmiac:P
a jakbym ja mial wybierac raperow na taki koncert to chyba rzeczywiscie wybralbym commona albo the roots czy chociazby pharoahe monch'a, w koncu to on ostatnio nagral utwor "when the gun draws"

_________________
"that's the biz,i'm poppin-that's all it is,
top models follow me to swallow million dollar kids"
Crooked I


Powrót do góry numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Grudnia 2005
Posty: 305
Lokalizacja: z 016
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 18 Sie 2007 10:43
kmaal napisał(a):
napisalbys chciaz streetwsweeper ze swojego posta zdarles w calosc z nahright


nie mam zamiaru się z tym kryć, miałem wspomnieć, ale zapomniałem, wszystkie trzy linki możecie znaleźć, na nahright.com, i w całości tego nie zdarłem tylko wykorzystałem linki, przemyslenia są moje, nie tłumaczyłem czyjegoś tekstu. ale najczęściej właśnie odwiedzam blog eskaya. propsy dla niego


Powrót do góry numer gg YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 Grudnia 2005
Posty: 305
Lokalizacja: z 016
Post Re: Miles Davis ft. Gangster Rapper Nas & Triple O.G. Olu Dara
  Wysłano: 18 Sie 2007 12:06
patrząc na to ze strony Nasa , który póki co nie komentuje kontrowersji, stwierdzam, że chłopak musi sobie zdawać sprawę, że pochodzenie z getta i gangsterskie tracki, z których nie rezygnuje ( patrz. 'Money over Bullshit') będą zawsze jeżyły ludzi jak Oprah i O'Reilly w stosunku do rapu i czarnej społeczności w ogóle. W żaden sposób nie popierając ich myślę, że Nas nie może się wyprzeć ulicy i przemocy, o której pisze. Problem broni w Stanach nie jest dziełem Nasa, jest to problem, ale generalny. Pomyślcie, jeżeli taki O'Reilly cały czas gada o raperach z bronią, naświetlając ich wersy, to czy nie wiele więcej nawija o broni do ludzi niż Nas?
Patrząc na to z perspektywy God's Sona, podziękowałbym telewizji Fox za reklamę, jak to robi 50 Cent, media dramatyzując to wszystko tylko to nakręcają. :???:
a tu kolejny program zioma z Foxa, w sumie gada tak samo jak poprzednio, tylko wąsacz go trochę wyśmiał lol
http://www.youtube.com/watch?v=pOhZ0GP1tuw


Powrót do góry numer gg YIM
 [ Posty: 12 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.