Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 23 Kwi 2019 23:18


 [ Posty: 5 ] 
It's A SCC Thang Bejbe! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 Lutego 2006
Posty: 828
Lokalizacja: ELECTRONICA/BEATS
Post It's A SCC Thang Bejbe!
  Wysłano: 4 Lip 2007 22:35
Obrazek

Kozacki skład prosto z jednej z najgorszych dzielni Los Angeles, czyli z South Central. Nie wiem jak jest obecnie ze stanem osobowym, ktoś na pewno się wykruszył, ale ogólnie skład tworzą bądź tworzyli

Havikk The Rhymeson- rymy
Big Prodeje- rymy, bity
Havoc The Mouthpiece- hypeman, producent wykonawczy
LV- śpiew
DJ Gripp- dejot, trochę produkcji
DJ Ace- dejot, w tym także trochę bitów
DJ Kaos- podobnie jak inni koledzy didżeje

Nie wiem jak to jest mieć trzech didżejów w składzie bo na żywo ich nie widziałem. Teraz właściwie SCC jest tworzony tylko przez Havikka i Prodejego, nie wiem jak z Havociem, natomiast LV powoli się wykrusza i dogrywa śpiew do coraz mniejszej ilości tracków. LV kojażą wszyscy na pewno z megahitu Coolia pod tytułem "Gangsta Paradise" gdzie popisuje się kapitalnym hookiem. Reszta raczej jest w Polsce mało znana dla osób nie zainteresowanych gangsta rapem. Osoby szukający skillsowych nawijek i rozkmin filozoficznych nie znajdą w muzyce Cartelu nic ciekawego, natomiast koneserzy gangsterskich klimatów na pewno zajarają się świetnymi bitami Prodejego (jeden z moich fav producentów) i opowieściami o brudnych ulicach South Central jakie serwują nam obaj mc.

Największy banger

http://www.youtube.com/watch?v=jKijD9MIgjI

W pewnej chwili SCC załapali się nawet na kontrakt z Def Jamem, ale wiadomo jak artyści z zachodu byli tam traktowani :neutral:

Polecane płyty

South Central Madness z 1992
All Day Everyday z 1997
Westurrection z 2005

Pozostałe mają mniej lub więcej słabszych momentów

Jeśli temat będzie miał choć jedną odpowiedź (liczę maks na dwie :lol: ) to napiszę jeszcze o solowej twórczości członków Cartelu. Czego to się nie robi dla promocji nieznanych u nas składów :lol:

Obrazek

_________________
Obrazek

Small Town Junglist


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 Maja 2006
Posty: 2192
Lokalizacja: Brak
Post Re: It's A SCC Thang Bejbe!
  Wysłano: 4 Lip 2007 23:03
South Central Madness zdecydowanie najlepszy album. Fajnie sie słucha, charakterystyczne zachodnie brzemienie a 'Hookaz' to jeden z lepszych westowych bendżerów.

_________________
Obrazek

http://potworow.bandcamp.com/ <- ściągać, kupować, jarać się


Powrót do góry numer gg profil na lastfm

Dołączył(a): 06 Lipca 2007
Posty: 58
Post Re: It's A SCC Thang Bejbe!
  Wysłano: 6 Lip 2007 15:21
Ogólnie lubie ten skład miałem kiedyś z 8 płyt, ale po formacie straciłem i już nie sciągałem chociaż od dłuższego czasu mam w planach :P


Powrót do góry numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 Grudnia 2005
Posty: 3853
Post Re: It's A SCC Thang Bejbe!
  Wysłano: 16 Lip 2007 12:45
SCC jeden z moich fav zespołów na zachodzie - Prodeje to świetny producent, który wysmażył wiele szlagierów a jego baseline niszczy głośniki w wielu przypadkach jak np. w "Westcoast Gangstas". Niesamowicie wyrównana dyskografia + flejwa czyli to co tygrysy lubią najbardziej. KLASYKA!


Powrót do góry numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 Września 2007
Posty: 139
Post Re: It's A SCC Thang Bejbe!
  Wysłano: 2 Wrz 2007 13:43
Chyba najlepszy skład z SC, wyjebane solówki Havoc'a i Prodeje...ogolnie w chuj niedoceniani i nieznani w Polsce,a szkoda, bo dla mnie to o wiele wyższy poziom od takich Snoop Dogg'ów czy Daz'a :lol: N' Gatz we Truss', to klasyk no doubt, a nawet Westurection z 2k5 to dobra plyta...przyjemna :) Powiązani są z nimi etż Young Murda Squad, tylko nie wiem w jaki sposób :D Anyway warto sprwadzić ich "How We Livin'", "Kick n Game" Hawoka i Prodisz', i w sumie ich KAŻDY wspólny album ema

_________________
www.defriders.blogspot.com


Powrót do góry
 [ Posty: 5 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.