Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 23 Kwi 2019 23:19


 [ Posty: 12 ] 
Canibus - Mic Club (The Curriculum) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 28 Kwietnia 2006
Posty: 1656
Lokalizacja: WARSZAWA
Post Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:16
Obrazek

1.Mic Club Intro
2.Poet Laureate
3.Master Thesis
4.Behind Enemy Rhymes
5.Allied Meta-Forces feat.Kool G Rap
6.Cenoir Studies 02
7.'C' Section
8.Drama A/T feat.Luminati
9.Dr C Phd
10.Bis Vs Rip feat.Rip The Jacker
11.Liberal Arts feat.Jedi Mind Tricks
12.Curriculum 101
13.Mic Club Outro


Jedna z moich ulubionych płytek Caniego,na tej chyba są najlepsze bity jakie kiedykolwiek Bis dostał (Drama A/T,Cenoir Studies 02).Cani jak zwykle w formie serwuje typowe dla siebie ciekawe i wyszukane rymy "My brains collects, stores, and converts million bar verses"
Dobrzy goście jak Vinnie Paz czy też Kool G Rap znakomicie uzupełniają ten album,naprawde mocno polecam :cool:


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 Grudnia 2005
Posty: 3853
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:31
Album rzeczywiście poprawny i warty sprawdzenia, jednak nie zgodzę się z tą częścią wypowiedzi:

Cytuj:
Jedna z moich ulubionych płytek Caniego,na tej chyba są najlepsze bity jakie kiedykolwiek Bis dostał


Czyżbyś pominął "Rip The Jacker", na którym to Stoupe odwalił cudowną robotę? Moim zdaniem właśnie to lp jest jedynym albumem Canibusa muzycznie godnym uwagi od początku do końca (co pozwala również na stwierdzenie, że pochodzący z Karaibów raper jest kolejnym ze słabym uchem do beatów).


Powrót do góry numer gg

Dołączył(a): 28 Kwietnia 2006
Posty: 1656
Lokalizacja: WARSZAWA
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:38
Nie pominąłem tylko po prostu na tym albumie bity najbardziej mi podchodzą,"Drama A/T" to jest takie biciwo że szczeka opada do ziemi,myslałem sobie wczoraj na której płycie sa lepsze podkłady i jednak mój wybór padł na "Mic Club" a nie na "Rip The Jacker" :oops:


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Lipca 2005
Posty: 391
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:39
J.w. - Rip The Jacker to Illmatic Canibusa, zero slabego bitu, mistrzowskie teksty, mistrzowskie agresywne flow. Mic club tez klasyk, jednak tak jak pisze typ wyzej - Bis nie ma ucha do bitów, tutaj jest co prawda kilka kozakow, ale tak to nudy jesli chodzi o sama muzyke. Ale same rapy - mistrzostwo. Canibus zjada waszych ulubionych raperow, ich najlepsze albumy, przetrawia i spluwa w twarz tym, ktorzy go hejtuja i niedoceniaja. Emanko

---

odnosilem sie do posta tego typa z skarfejsem w awatarzy, ten typ od nasa mi sie wpierdolil w posta :-(


Powrót do góry

Dołączył(a): 28 Kwietnia 2006
Posty: 1656
Lokalizacja: WARSZAWA
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:43
No Cani ucha do bitów nie ma wcale,na debiucie miał numer "Get Retarted" boże cóż za straszny podkład xD


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Lipca 2005
Posty: 391
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:44
Chociaz zaskoczyl mnie ostatnim albumem, ktory poza kilkoma wyjatkami ma bardzo znosne bity i jak dla mnie zostanie klasykiem za jakis czas


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 Grudnia 2005
Posty: 3853
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:47
Cytuj:
J.w. - Rip The Jacker to Illmatic Canibusa, zero slabego bitu, mistrzowskie teksty, mistrzowskie agresywne flow. Mic club tez klasyk, jednak tak jak pisze typ wyzej - Bis nie ma ucha do bitów, tutaj jest co prawda kilka kozakow, ale tak to nudy jesli chodzi o sama muzyke. Ale same rapy - mistrzostwo. Canibus zjada waszych ulubionych raperow, ich najlepsze albumy, przetrawia i spluwa w twarz tym, ktorzy go hejtuja i niedoceniaja. Emanko


Dobrze prawisz, tylko mabczy czekajmy aż się pojawi wypowiedz pana tHe DiGiTaL SouL (czyli dawnego sam wiesz kogo) :cool:


Powrót do góry numer gg
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Lipca 2005
Posty: 391
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 14 Paź 2007 19:52
Napisze posta za niego:

tHe DiGiTaL SouL napisał:

Czesc, przybylem wlasnie intergalaktycznym spodkiem kosmicznym z Jupitera zeby oznajmic wam jedyna sluszna prawde. CANIBUS TO NAJBARDZIEJ PRZECENIANY RAPER NA ZIEMII! W porownaniu do Ohmega Wattsa, Groucha czy (wymienia jeszcze 100 raperów z chuja wziętych) canibus lirycznie jest nikim. W ogóle nie porusza mnie jego muzyka. Co do Rip The Jacker nad którym tak się zachwyciacie to nie mogę pojąć jak tego można słuchać! Stoupe to obok Dr Dre najgorszy producent jakiego słyszałem! Rip The Jacker 0/10

Wracam słuchać Insighta, pozdrówki


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 Sierpnia 2006
Posty: 1689
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 15 Paź 2007 17:51
the most sadistic napisał(a):
Napisze posta za niego:

tHe DiGiTaL SouL napisał:

Czesc, przybylem wlasnie intergalaktycznym spodkiem kosmicznym z Jupitera zeby oznajmic wam jedyna sluszna prawde. CANIBUS TO NAJBARDZIEJ PRZECENIANY RAPER NA ZIEMII! W porownaniu do Ohmega Wattsa, Groucha czy (wymienia jeszcze 100 raperów z chuja wziętych) canibus lirycznie jest nikim. W ogóle nie porusza mnie jego muzyka. Co do Rip The Jacker nad którym tak się zachwyciacie to nie mogę pojąć jak tego można słuchać! Stoupe to obok Dr Dre najgorszy producent jakiego słyszałem! Rip The Jacker 0/10

Wracam słuchać Insighta, pozdrówki


ZZzzzzzZZZZZZZZZzzzzzzzZZZZZZZzzzzzzZZZZZZZZ
wrzuc na luz dziecko

_________________
Obrazek


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Lipca 2005
Posty: 391
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 15 Paź 2007 17:56
Ja tu sie staram, próbuje hejterzyć jak mogę, a tutaj moja persona została zignorowana, do chuja nie podobne


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 Maja 2006
Posty: 2192
Lokalizacja: Brak
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 15 Paź 2007 18:26
a to jezd cytat z rudbłoja czy tylko taki follow up do njego ?

_________________
Obrazek

http://potworow.bandcamp.com/ <- ściągać, kupować, jarać się


Powrót do góry numer gg profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Lipca 2005
Posty: 391
Post Re: Canibus - Mic Club (The Curriculum)
  Wysłano: 15 Paź 2007 18:42
Foloł ap, ale na hip-hop.pl pisal to samo swojego czasu (stoupe najgorszy producent obok dre itp.)

emanko


Powrót do góry
 [ Posty: 12 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.