Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 24 Kwi 2019 00:10


 [ Posty: 3 ] 
Le1f - Fly Zone (2013) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 26 Grudnia 2005
Posty: 7420
Lokalizacja: warszawa
Post Le1f - Fly Zone (2013)
  Wysłano: 8 Lut 2013 18:34
Obrazek

01 Float
02 Spa Day
03 Cloud So Long
04 Airbending
05 Star Alliance [ft. Spank Rock]
06 Breezy
07 Psy Lock
08 Tha Whip [ft. Haleek Maul]
09 Pocahontas [ft. Kitty Pryde]
10 Coins
11 So Fly [ft. Don Jones]
12 Autopilot [ft. SAFE]
13 Air Max [ft. Rahel]

nowy mixtape od nadziei nowojorskiego hip hopu. w porównaniu do debiutanckiego "dark york" le1f mniej stara się wydziwiać/szokować, trochę mocniej skupia się na swojej bengerowej stronie, do tego zaprasza ciekawych gości "z zewnątrz". efekt taki, że "fly zone" pozycją bardziej przystępną co nie znaczy gorszą. wręcz przeciwnie w sumie. polecam, swag rapy z najwyższej półki

ściągać

_________________
soulbowl.pl


Powrót do góry numer gg profil na facebooku profil na lastfm
admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 Grudnia 2004
Posty: 10363
Lokalizacja: THE INTERNET™
Post Re: Le1f - Fly Zone (2013)
  Wysłano: 8 Lut 2013 18:50
"niggas from Mars, basic bitches from Venus, I'm from Mercury but I'm moving to your anus"

Spoiler:


nie wiem czy slizg wytrzyma takie natężenie gejrapu, jak już niektórym tutaj w gardle gula stawała przy "Same Love" Macklemore'a ;;)

////

ANYWAYZ

Dla mnie mixtape mniej przystępny od Dark York, za dużo chujowego trapu, którym już rzygam; Drippin zwłaszcza mega zawód. No i nie ma ani jednego numeru który mógłby chociaż trochę konkurować z "Wut" pod względem przebojowości. Jak już przy tym, to aż wbiłem na YT by sobie klip raz jeszcze obejrzeć, i mnie komentarz rozjebał: "Aye. This dude like a gay tyler the creator." :lol: :lol: ). Le1f w sumie podobnie jak Tyler, z jego manierą rapowania można go albo naprawdę lubić lub nie cierpieć, mi podchodzi.

największy plus całości, to fakt że Fly Zone odkrył przede mną Mess Kida :joint:

_________________
http://daggerforest.com


Powrót do góry profil na discogs WWW
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 Lipca 2009
Posty: 2056
Post Re: Le1f - Fly Zone (2013)
  Wysłano: 8 Lut 2013 23:59
Gejuch XDXDXD
Gorsze o klasę od Dark York ale ciągle dobre. Stężenie bangerów niesamowite, ale faktycznie brak jest chociaż w połowie hitu na miarę Wut. Podkłady nie przeszkadzają, ale generalnie nie ma się w co wsłuchać. Ich szkieletowość wydaje się mieć na celu pozostawienia jak najwięcej przestrzeni rapowi. Ale pasują, ich miejscami wręcz prostackość świetnie komponuje się z niechlujnym sposobem rapowania (czekam na wspólną piosenkę z MC Ridem).
Są trapy, cloud rap - Le1f mógłby być modnym pop-wykonawcą jak inny popularny ostatnio gejuch XDXDXD z Nowego Jorku, ale czy świat jest już gotowy na bezczelnie i otwarcie mówiącego o swojej orientacji gejucha XDXDXD?
Le1f jest kolejno ostatnio nadziejo rapu z Nowego Jorku. Ma wszystko czego zdają się nie mieć popularne ostatnio parówy: głos, floł, charyzmę, ucho do bitów i oczywiście obrzydliwe teksty. Who the fuck is Joey Bada$$?

_________________
Bellum, Sacrum Bellum


Powrót do góry profil na lastfm WWW
 [ Posty: 3 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.