Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 24 Kwi 2019 00:13


 [ Posty: 1 ] 
Lil' Keke - Heart Of A Hustla 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 Czerwca 2009
Posty: 5362
Post Lil' Keke - Heart Of A Hustla
  Wysłano: 11 Lis 2012 18:43
Obrazek

Kod:
01. Hustla
02. Do It Again (feat. Z-Ro)
03. Lights (feat. Slim Thug, Tre V & Tim Ned)
04. Hunnet Bands
05. Get High (feat. Devin the Dude)
06. All Fours (feat. Yung Redd & Shawt Dawg)
07. Past Tense
08. Still a "G" (feat. Killa Kyleon)
09. This a Grind (feat. Propain & Mug)
10. Just a Little
11. Candy Red (feat. Screwed Up Click)
12. Bumpin' & Talkin'
13. Fresh Thangs (feat. Gatormain)
14. Money Flyin' (feat. T. Cash)
15. Success (feat. Cal Wayne & Black)
16. Still At It
17. Dem Brauds Say (feat. Paul Wall)
18. All Hood (feat. Big Pokey & Mike D) (Bonus Track)


Fanom teksańskiego rapu tego pana nie trzeba przedstawiać, ani chyba specjalnie zachęcać do sprawdzenia tego materiału. Keke to zawsze była solidna firma, a na tej płycie nie spodziewajcie się jakichś tam odrzutów, bo to naprawdę dobrze przygotowany album. Na featuringach śmietanka raperów z H-Town (Z-Ro, Slim Thug, Killa Kyelon, Paul Wall, Devin), paru młodych kotów (Short Dawg, Propain) i kilka chyba niesłusznie zapomnianych postaci (Big Pokey, Yung Redd) brzmienie takie do jakiego przyzwyczaili nas raperzy z tamtej części USA. Znakomity kawałek "Do It Again", świetne "Still A G" przypominające jeden z największych hitów tego rapera ("I'm A G") i bardziej chilloutowe "Get High" z ekspertem w tego typu songach Devinem. Wiadomo, Keke nie jest żadnym lirycznym bogiem, tematy w okół jakich oscyluje przewijają się przez całą jego karierę. Możemy śmiało stwierdzić, że słyszeliśmy to już tyyysiące razy, Don Kee nadaje temu jednak tą typową manierę teksańskiego rapu, po podkładach płynie gładko, lekko i przyjemnie, stąd słucha się tego świetnie. Ja jako fan rapu z tego stanu jestem bardzo zadowolony, a nawet miło zaskoczony. Bo ostatnio Lil Keke nie wiele wydawał, a jeśli już to raczej średniej jakości materiały. Tutaj widać, że się przyłożył i ponownie mocno wjechał na scenę. Polecam fanom rapu z pod znaku H-Town i nie tylko.

_________________
Ty nadal możesz walczyć z wiatrakami, mnie nie skusisz
Poza paroma dawno już straciłem wiarę w ludzi"


"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"


Powrót do góry
 [ Posty: 1 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.