Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 24 Kwi 2019 09:31


 [ Posty: 2 ] 
Kelly Rowland - Here I Am (2011) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 26 Grudnia 2005
Posty: 7420
Lokalizacja: warszawa
Post Kelly Rowland - Here I Am (2011)
  Wysłano: 20 Lip 2011 13:48
Obrazek

01. I’m Dat Chick
02. Work It Man (feat. Lil Playy)
03. Motivation (feat. Lil Wayne)
04. Lay It On Me (feat. Big Sean)
05. Feelin Me Right Now
06. Turn It Up
07. All of the Night (feat. Rico Love)
08. Keep It Between Us
09. Commander (feat. David Guetta)
10. Down for Whatever

"here i am" to już druga w tym roku solówka od dziewczyn z destiny's child (michelle williams jest już w drodze z trzecią). po cudownym "4" od beyonce wydawałoby się pozostałe eks członkinie zespołu mogą sobie odpuścić swoje wydawnictwa - i tak chyba faktycznie jest. album znośny, przesycony współczesnym hiphopowym brzmieniem plus dwa wiksiarskie kawałki na końcu. czyli trochę jak "loud" rihanny, z tej dwójki wybieram chyba jednak krążek riri.
aczkolwiek podeszły mi tutaj trzy utwory: mocny początek "i'm dat chick", "turn it up", i kojarzące się z nowym albumem queen b "keep it between us" - centerpiece albumu. dla nich warto sciągnąć ten taki sobie album, ale na tle i tak średniej dyskografii kelly może sie wyróżniający
ciekawe jeszcze jak michelle wypadnie, ale obawiam się że też nie za dobrze, skoro zrezygnowała z soulowo-gospelowych klimatów i obrała drogę podobną do rowland

edit: beka z lil scrappy'ego (znanego obecnie jako lil playy) tutaj, kolejny naśladowca stylu lil wayne'a

_________________
soulbowl.pl


Powrót do góry numer gg profil na facebooku profil na lastfm

Dołączył(a): 12 Kwietnia 2011
Posty: 2664
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Post Re: Kelly Rowland - Here I Am (2011)
  Wysłano: 25 Lip 2011 14:06
Nudna i wtórna ta płyta. Denerwuje mnie coraz bardziej to, że r&b zrobiło się takim do wyrzygania oklepanym nurtem. Kelly najwyraźniej chciała trochę zarobić i namieszać, wzięła więc coś a la Rihanna, coś jak Keyshia Cole, coś jak nie wiem jeszcze kto. Samej Rowland to z kolei tu prawie nie ma. Nie podoba mi się, szkoda czasu.


Powrót do góry
 [ Posty: 2 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.