Ostatnia wizyta: Mniej niż minutę temu
Teraz jest 25 Kwi 2019 17:51


 [ Posty: 4 ] 
Mi-La & Święty Mikołaj - TBA (2012) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 Września 2011
Posty: 49
Post Mi-La & Święty Mikołaj - TBA (2012)
  Wysłano: 1 Gru 2011 15:44
Płyta raperki Mi-Li na bitach Świętego to kolejne po „Panu Kolczastym” Jeżozwierza wydawnictwo planowane przez label Tu Wolno Palić.

Profil facebookowy raperki: http://www.facebook.com/Mi.La.WWA

Numer z nadchodzącej płyty: "Ponad" (chórki Magda Grochowska): http://www.youtube.com/watch?v=D9A8Tlr0x5Y

Cytuj:
Żadnego kokietowania, żadnego uwodzenia. Ona się nie mizdrzy, tylko nakurwia. Zakochana w rapie lat 90. Mi-La ma takie podejście, jak jej idole. Dla niej nie liczy się opakowanie, tylko efekt. A ten jest zaskakujący. Widzisz filigranową brunetkę o twarzy niewiniątka i nie przypuszczasz, że za chwilę z jej ust usłyszysz nienaganny, inteligentny, ale przy tym twardy rap. Szykuj się więc na niespodzi...ankę. Moc, technika, charyzma, przekaz, wszystkie te metki, którymi określa się dobrego MC, pasują jak ulał do Mi-Li. Jej rap to emocjonalny i pełen krytyki współczesnej kultury komentarz do świata widzianego jej oczami.

Raperka związała się z wytwórnią Tu Wolno Palić i w tej chwili przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę, za produkcję której odpowiada nadworny beatmaker stajni TWP, czyli Święty. Do tej pory Mi-Lę można było usłyszeć m.in. na czwartej części kultowej składanki „JuNouMi” oraz na gościnnej zwrotce na płycie Blow. Ale to tylko przedsmak nadchodzącej burzy. Po płycie Mi-Li świat kobiecego rapu w Polsce zostanie przewrócony do góry nogami!


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 Kwietnia 2009
Posty: 8202
Post Re: Mi-La & Święty Mikołaj - TBA (2012)
  Wysłano: 1 Gru 2011 15:48
Propsuję, bardzo spoko, nawet fajnie leci, obok Lilu i Wdowy chyba najlepsza (no bo w sumie kto jeszcze :lol: )


Powrót do góry profil na lastfm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 Marca 2008
Posty: 1257
Lokalizacja: Sopot / Warszawa
Post Re: Mi-La & Święty Mikołaj - TBA (2012)
  Wysłano: 1 Gru 2011 22:10
pawlikwrk napisał(a):
Propsuję, bardzo spoko, nawet fajnie leci, obok Lilu i Wdowy chyba najlepsza (no bo w sumie kto jeszcze :lol: )


Ania, Ania, Ania, Sool, Sool, Sool

btw. wlasnie co z nia kurwa? :shock: czytalem sobie stare slizgi i sobie przypomnialem, ze w okresie 2003-2005 to chyba byla najbardziej fejmowa raperka w Polsce

a co do MiLi to mega sie jaram jej stylem i czekam na projekt, singiel zacny

_________________
Magazyn StreetMag / Streeters.pl


Powrót do góry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 Kwietnia 2010
Posty: 2405
Post Re: Mi-La & Święty Mikołaj - TBA (2012)
  Wysłano: 1 Gru 2011 22:15
Fajnie poleciała na Beer Beer, sprawdzę.


Powrót do góry
 [ Posty: 4 ] 



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Artazz, Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB
Forum style by Vjacheslav Trushkin and modified by zin.